İstikbal Mobilya Bayilik

İstikbal Mobilya Bayilik

İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

İstikbal Mobilya Türkiye’de en çok bayisi bulunan mobilya mağazalarından birisi. 619 mağazası bulunan istikbal mobilya franchise modeli ile büyümeye devam ediyor. İstikbal Mobilya Bayilik yatırım tutarı mağazanın metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama yatırım tutarı 500 bin lira ve üstü tutan İstikbal Mobilya bayilik alan girişimciden royalty bedeli almıyor.

İstikbal Mobilya Bayilik Hedefleri

İstikbal mobilya mağazalarında sadece İstikbal ürünleri satılmasına izin veriyor. Firma ulusal çaptaki reklamları ile bayilik alan yatırımcıları sürekli destekliyor. İstikbal mobilya 2018 yılında 30 yeni bayilik açmayı hedefliyor.

İstikbal Mobilya Tarihçe

1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde kapı-pencere yapımı ile temelleri atılan İstikbal, 80’li yıllara kadar kapı-pencere, dolap, yatak odaları, masa-sandalye gibi mobilya çeşitleri üretmeye başladı. Atölyeler tek çatı altında toplandıktan sonra büyük bir fabrikaya geçildi. Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan İstikbal, sadece çek-yat gibi tek bir ürünle kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekledi. 90’lı yılların sonunda ise Kayseri’de dev bir entegre tesis kurarak İstikbal’i dünyaya uzanan bir marka haline getirecek adım atıldı. 60 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin lider mobilya markası olmayı başaran İstikbal, hızlı adımlarla Türkiye ve dünya mobilya pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.