Intimissimi Bayilik Bilgileri

Intimissimi Bayilik

Intimissimi iç giyim ve iç çamaşırı konusunda dünya genelinde en çok bilinen markalardan birisi. Intimissimi İtalyan markasıdır ve ortalama 100 m2 civarı mağazalarda açılır.

Intimissimi, taze ve çekici bir imaja sahip mağazalara ve geniş bir ürün yelpazesine sahip, her tür müşteriyi tatmin edebilen sağlam ve genişletilmiş bir franchise ağı sayesinde uluslararası pazarda başarılı olmuştur. Bugün Intimissimi franchising ağı 40 ülkede 1.400’den fazla mağazaya sahiptir. Intimissimi franchising mağazası ağına girmek basit ve güvenlidir. Intimissimi, franchising ile ilgili yasalara bağlılığı kontrol eden bir İtalyan kuruluşu olan Assofranchising’in bir üyesidir. Ayrıca, Intimissimi franchising sözleşmesi aynı ulusal dernek yönetmeliklerine tamamen uygundur.

İdeal Intimissimi mağazası iki ön koşulu dikkate almalıdır. En uygun atölye alanı 100 metrekaredir. En iyi konum, bir yaya bölgesinde ya da yoğun trafik bölgesinde, en az 30.000 nüfuslu bir şehir ya da şehir merkezindedir. Alışveriş merkezlerindeki mağazalar son derece ümit verici. Intimissimi mağazası, bir dizi reklam kampanyasının amiral gemisi. Önde gelen Ulusal ve Uluslararası yayınlarda ilanlar. Büyük şehir caddeleri ve speachless Tv kampanyası boyunca reklam panoları. Mağaza görüntülerinde ve aşağıdaki gibi satır malzemelerinin altında: kataloglar, el ilanları ve posterler olmalıdır.

Her Intimissimi bağlı mağaza, Intimissimi Company’nin bir parçasıdır. Hem profesyonel hem de ekonomik olarak büyümek şirket tarafından desteklenir ve tavsiye edilir. Ortak hedefin başarısını sağlamak için sürekli çalışan bir şirketin desteğinin ve gücünün güvence altına alınmasıdır.

Intimissimi düzenli olarak teorik eğitim kursları, genel merkezlerinde ve pilot dükkanlarında pratik eğitim kursları düzenlemektedir. Dersler, bir Intimissimi franchising mağazasını doğru bir şekilde çalıştırmak için gerekli tüm bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır. Özellikle, ürünlerin bilgisi, kalite anlayışı ve en iyi organize satış şeklinin yöntemleri öğretilir.

Her Intimissimi bağlı mağazasına sürekli yardım ve destek verilmektedir. Bölge ve Bölge danışmanları, Şirket ile her dükkan arasında tutarlı bir ilişki kurulmasını sağlar. Kullanıcı dostu bir BT sistemi, sipariş ayrıntılarını ve mevcut renk çeşitliliğini geliştirmenin yanı sıra sipariş yerleşimini ve ürün çeşitliliğini de kolaylaştırır. Son olarak, elektronik posta sistemi sayesinde, her bir bağlı mağaza, şirket ile sürekli iletişim halinde kalabilir.

Intimissimi Türkiye Bayilik İletişim Bilgileri

Intimissimi Bayilik başvuruları firmanın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Intimissimi Türkiye web sitesi olmadığından dolayı franchise başvurunuzu info.turchia@calzedonia.com.tr üzerinden yapmanız gerekmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.