InfoLANG Dil Okulları Bayilik Bilgileri 2

InfoLANG Dil Okulları Bayilik Bilgileri

InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye’nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir.

Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi
Verdiği dil eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan InfoLANG Dil Okulları’nda eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. InfoLANG Dil Okulları’nda eğitmen adayı olabilmek için;
• İlgili alanda üniversite mezuniyeti,
• Alanında saha deneyimi,
• Geniş dil bilgisi ve öğretilecek dilde düzgün aksan,
• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.
Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. InfoLANG Dil Okulları’nda eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
InfoLANG Dil Okulları, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini birçok dille tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

Kurumsal Eğitim Partneriniz
InfoLANG Dil Okulları, geliştirdiği Kurumsal Eğitim Partnerliği bilinciyle şirketlerinin insan kaynakları departmanlarına önemli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerde; Seviye Tespit Sınavları, Eğitim İhtiyaç Analizi, Memnuniyet Anketleri ve Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları ile kalitesini ve farkını hissettiren InfoLANG Dil Okulları, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.
InfoLANG Dil Okulları olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en yüksek kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır.
InfoLANG Dil Okulları, projelerinizde eğitim aldığınız kurum olmanın bir adım ötesinde Kurumsal Eğitim Partneriniz olmaya devam edecektir.

Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise!
InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk dil eğitimi kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün şube sayısını artırmaya devam etmektedir.

Neden InfoLANG?
InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden başarısı öğrenci memnuniyetiyle ölçülebilmiş dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleriyle hizmet vermektedir.

• InfoLANG, Türkiye’nin ilk konuşma odaklı dil okuludur.

InfoLANG Dil Okulları her geçen gün küçülen dünyada etkin iletişim kurmanın anahtarlarından olan İngilizce dilini öğretirken öncelikle konuşturmayı başarır. Klasikleşmiş teorik ve gramer ağırlıklı eğitim sisteminde yaşanan konuşamama sorunu ve kursiyerin önündeki psikolojik bariyerin yıkılarak rahatlamasını sağlar.

Eğitimin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışı yer alır. Öğrenciler, konuşarak ve birbirlerini dinleyerek öğrenirler.

• InfoLANG’de verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-design sınıflar kullanılır.
Tüm derslikler hazırlanırken öncelikle “Eğitimde Kalite” ve “Kursiyere Saygı” esasları düşünülmüştür. U-design dersliklerimizde tüm öğrenci ve eğitmenler aynı anda birbirlerini görerek, kolay ve akıcı bir iletişim kurarlar. Geniş masalar ve konforlu sandalyeler, öğrencilere rahat hareket alanı sunarak konsantrasyonu artırır

• InfoLANG’de dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücüne önem verilir.

Bu yüzden tüm sınıflarda bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyondan yararlanılır. Görme ve işitme yoluyla daha kalıcı bir eğitim sunulur. Tahtada sadece teorik bilgiyle verilen dil eğitiminden kaçınılır. Bu bilgisayarlı dersliklerde dijital uygulamalar ile görerek ve duyarak öğrenme sağlanır.

• InfoLANG’de Dil Koçluğu ile doğru kişi için doğru eğitim uygulanır.

Öğrencilerimizin farklı dil becerilerindeki geliştirilmesi gereken noktalar için eğitmenler ile birebir çözümler oluşturulur. Öğrenciler; kendi seviyelerine uygun sınıflara alınarak gelişimleri takip edilir ve ihtiyaç duydukları noktalarda bire bir rehberlik sunulur.

• InfoLANG, Öğretme Garantisi sunar.

Öğretme Garantisi, bir kursiyerin devamsızlık oranının % 10′ u geçmemesi ön koşulu ve “Dil Koçu”nun kendisine önerdiği koşulları yerine getirmesi halinde, eğitim esnasında ve sonunda yapılan değerlendirmelerde istenilen seviyede olmaması durumunda, aynı eğitimin tekrar ücretsiz olarak verilmesi anlamına gelmektedir.

FRANCHİSE

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu binlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere InfoLANG Dil Okulları’na ortak olma fırsatını sunuyor.

Neden InfoLANG?
InfoLANG Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşayacaksınız.
Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren InfoLANG Dil Okulları, size ortaklık teklif ediyor. Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; InfoLANG Dil Okulları’nın her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz.

InfoLANG Dil Okulları ile kuracağınız ortaklığınız sayesinde, dünya standartlarına sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Böylelikle Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunacaksınız.

Neden InfoLANG Dil Okulları’nda Franchiser Olmalıyım?
Denenmiş, başarısı, karlılığı kanıtlanmış ve 15 yıllık tecrübe ile oluşturulmuş bir sistemi kullanıyor olacaksınız. Böylece işletme riskinizi minimum düzeye indirmiş olacaksınız.
InfoLANG Dil Okulları Franchiser’ı olduğumda ne zaman para kazanmaya başlayacağım?
Tanınmış ve müşterisi hazır bir marka olarak işe başlayacaksınız. Açılışın hemen ardından kursiyer kaydı yapmaya başlayacaksınız.

InfoLANG Dil Okulları her koşulda bize destek olacak mı?
İhtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman hissedeceksiniz. Böylece kalite standartınızı disiplinli bir şekilde açılıştan itibaren sürekli koruyacaksınız.
Şube yeri seçimini ne şekilde yapmalıyız?
Gerekli olan şube binasının fizibilite çalışmaları, uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve uygunluğu konusunda destek verilmektedir.

Şube Açılışı esnasında ne tür prosedürlerle karşılacağız ve maliyeti ne olacak?
Açılışta karşılaşılan yasal prosedürü, uzman ekibimizin desteği sayesinde çok hızlı bir şekilde ve en düşük maliyetle aşacaksınız.

Şube ekibi oluştururken nelere dikkat etmeliyiz? Doğru ekiple çalıştığımızı nasıl anlayabiliriz?
İlk personel ve eğitmen seçimlerinde profesyonel İK danışmanlarımızdan alacağınız destekle doğru ekibi kurarak, doğru bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Ekibimiz InfoLANG Dil Okulları’na nasıl adaptasyon sağlayacaktır?
Eğitmen, yönetici ve eğitim danışmanlarınız, kurum kültürü ve sistemin uygulanması hakkında özel bir eğitim alır. Böylece işletmeniz kusursuz bir sisteme kavuşmuş olur.

İnsan Kaynakları konusunda eksiğimiz olduğunda InfoLANG Dil Okulları destek olacak mı?
Türkiye genelinde verilen eleman ilanları ile CV veri tabanlarından faydalanma hakkına sahip olacaksınız.

Şube açıldıktan sonra reklam ve halkla ilişkiler konusunda desteğiniz olacak mı?
Markanın profesyonel olarak yapmış olduğu Reklam / PR çalışmalarından, pazarlama projelerinden, yerel ve ulusal yayınlarda çıkan haberlerinden faydalanmış olacaksınız.

Şube reklam ve tanıtımı için hangi konularda bize destek olacaksınız?
Tasarım ajansımızın hazırlamış olduğu broşür, afiş vs. tasarımlara zaman, emek ve para harcamadan sahip olacaksınız. Güncel tasarım çizgilerinde hazırlanmış profesyonel ve dünya standartlarındaki tasarımlar ile bölgenizde fark yaratacaksınız.

Web sayfamızı kendimiz mi oluşturacağız?
Marka çatısı altına girdiğiniz anda profesyonel bir web sayfasına sahip olacaksınız. Google vb. gibi aramalarda üst sıralarda yer alacak, bölgenizdeki rakiplerinizle aranızda ciddi bir rekabet avantajı sağlayacaksınız.

Online sistem ile otomasyonu sağlayabileceğimiz bir sistem kullanabilecek miyiz?
Türkiye’deki ilk ve tek internet tabanlı eğitim kurumu otomasyonu olan “Educad Eğitim Kurumu Otomasyonu” sayesinde işlerinizi zamandan ve mekandan bağımsız yönetebileceksiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.