iL MaRe Bayilik Veriyor

iL MaRe Bayilik Bilgileri

iL MaRe olarak beş yıldır distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Paolo Chiari SRL 1976 yılında İtalya’nın Floransa şehrinde kurulmuş olup el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonu ile tasarlanmış mutfak, banyo, çeşitli ev aksesuarları ve hobi ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyüne sahiptir. Paolo Chiari firması ABD’ den Uzakdoğuya, Güney Amerikadan Hollanda’ ya kadar dünya pazarına yayılarak sektörde fark yaratmıştır.

1997 yılında Beymen mağazalarında satışı bulunan Paolo Chiari Srl e göre daha klasik ama yine butik ve el yapımı seramik tasarım portföyüne sahip Nadir firmasını da geçen sene bünyemize katmış bulunmaktayız.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 5

Bayilik Şartları: YÜKSEK KARLI İŞ FIRSATINI YAKALAYIN!

1976 yılından günümüze değin faaliyet gösteren, el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonları ile tasarlanan mutfak, banyo ve çeşitli ev aksesuarlarından oluşan ürün portföyü ile ABD’ den Uzakdoğuya, Güney Amerikadan Hollada’ ya kadar dünya pazarına yayılarak sektörde fark yaratan Paolo Chiari iL Mare distribütörlüğünde tasarımlarını Türk alıcılarının beğenisine sunuyor.

Neden Bayimiz Olmalısınız?

Seramik tasarıma getirdiği yeni soluk ve vizyonu ile tüketicilerin hayranlığını ve takdirlerini kazanmaya devam eden Paolo Chiari yatırımcılara Türkiye’de cazip iş ve kazanç fırsatları sağlıyor!

Girişimci olarak bayilik sistemi sayesinde mimumum sermaye ile hem kendi işinizi kurabilecek hem de Paolo Chiari gibi seramik sektöründe öncü büyük bir İtalyan tasarım firmasının ürünlerini satmanın size sağlayacağı avantajları yakalayacaksınız!

Başlangıç Bedeli Yok!
Ciro Üzerinden Pay Yok!
Reklam Katkı Payı Alınmıyor!
Tatmin Edici Kar Marjları!
Böge Koruması!
Ücretsiz Mimari Ön Proje Çizim Hizmeti!
Ürün Sunum ve Vitrin Düzenlemesi Desteği!
Yer seçiminde ve mağaza dekorasyonunu Destek!
Cıvıl Cıvıl Mağazalarda İddialı, Gözalıcı ve Sıradışı Ürünler ile İş Hayatını Eğlenceli Kılmak İsteyenleri Bayimiz Olmaya Bekliyoruz.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 7000 euro.
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Derya Okuyan
Adres: Gmk bulvarı d-marin 24/10 bodrum
Telefon: 0555 703 09 10
E-Posta: sales.turkey@paolochiari.it
Web Adresi: ilmare.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.