İkbal Lokantacılık

İkbal Lokantacılık

fdgf
İkbal Lokantacılık açıldığı günden beri zengin lezzet tatları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bayilik veren firmalar arasında seçkin bir konuma sahip olan İkbal Lokantacılık her daim çeşitli fırsatlar ve avantajlar sunmaktadır. Temel felsefe olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini prensip edinen İkbal Lokantacılık kurulduğu yıldan beri yılların deneyim ve tecrübesi ile yoluna devam etmektedir.

Ayrıca franchise olanakları ile de adından sık sık söz ettiren İkbal Lokantacılık sizlere daima hizmette ayrıcalıklar üstüne ayrıcalıklar sunmaktadır. Franchise imkanları dahilinde markalaşmanın getirdiği bir çok faydadan ve imkandan yararlanan bayilerimiz çeşitli fırsatlardan da yararlanmaktadır. İkbal Lokantacılık zengin yemek çeşitleri ile damak tadınıza her zaman en güzelini en iyisini seçmeye özen gösterir.

Bayilik veren firmalar arasında seçkin bir konumda olan İkbal Lokantacılık piyasada adından sık sık söz ettirmektedir.

Markalaşmanın getirdiği bir çok imkanı ve fırsatı bulunan franchise sistemi ile geleceğe yönelik daha güvenli ve daha karlı yatırım yapmanız sağlanmaktadır. Reklam ve tanıtım desteği, belli bir konsept ve belli bir müşteri kitlesi ile geleceğe daima daha emin adımlar ile yürüyebilirsiniz. Kendini huzur içinde hissettiren ortamı belli bir konsepti ve müşteri memnuniyetini prensip edinen İkbal Lokantacılık sizler ile büyümeye devam edecektir. Temel felsefe olarak müşteri sadakati ve memnuniyetini ilke edindiğimiz günden beri bayilik veren firmalar arasında öncü konumda bulunmaktayız.

Bunun yanı sıra franchise sistemi ile markalaşmanın avantajlarından da yararlanmanız mümkündür. Reklam ve tanıtım desteği, hazır bir konseptin olması ve belli bir müşteri kitlesinin bulunmasıyla beraber geleceğe daha karlı bir yatırım yapmakta olursunuz. İkbal Lokantacılık yılların getirdiği deneyim ve tecrübesi ile beraber sizlere zengin yemek çeşitleri ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.

FRANCHİSE ŞARTLARI
Merkezi yerlere yakın, işinde geleceğe odaklı çalışan ve belli bir misyon ve belli bir vizyon sahibi bayilerimiz ile yeni açılacak olan bayilerimiz sizlere hizmette ayrıcalıklar sunmaktadır. İşini seven, idealist, işini ciddiye alan firmalar aramıza katılmaktadır. Ayrıca franchise siteminin getirdiği imkanlardan yararlanarak geleceğe emin adımlar ile yürüyebilirsiniz. Markalaşmanın getirdiği bir çok avantaj sayesinde hem karlı bir yatırım hem de güvence içinde olabilirsiniz.

Reklam ve tanıtım desteği, belli bir konseptin olması, belli bir misyon ve vizyon sahibi ve belli bir müşteri kitlesi ile sizlere daima hizmette ayrıcalıklar sunmaya devam etmekteyiz. Temel felsefemiz olan müşteri memnuniyeti ve temel felsefe olan müşteri sadakati sayesinde gittikçe büyüyen İkbal Lokantacılık sizler ile büyümeye devam edecektir.

İKBAL’in Franchise ortaklarına sunduğu hizmetler:

Konusunda uzman ve yetişkin kadrosu ile franchising ekibimiz şu hizmetleri vermektedir:
YER SEÇİMİ: İkbal restoranı açmak isteyen yatırımcıların, açmayı düşündükleri yer ile ilgili olarak araştırmalar yapılmakta olup, çıkan sonuçlar çerçevesinde açılış kararı alınmaktadır.

TEKNİK DESTEK: Yatırım kararı verildikten sonra mimari proje, ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, onaylanan projenin her safhasında kontrol ve denetim hizmeti verilmekte ve koordinasyon sağlanmaktadır.

EĞİTİM: Eğitim ekibimiz tarafından yatırımcı dahil olmak üzere tüm personel, ürünlerin hazırlanması, sunumu, hijyen standartları ve uygulamaları konularında teorik ve uygulamalı olarak eğitim programlarına alınmaktadırlar.

LOJİSTİK VE SATINALMA: Restoranların ihtiyacı olan her türlü ürün, İkbal kalitesiyle ve hijyenik koşullarda restoranlarımıza ulaştırılmaktadır.

OPERASYON DESTEĞİ: Restoranlarımız uzman kadrolarımız tarafından belirli sürelerde ziyaret edilmekte olup, işletmenin karlılığını artıracak her türlü faaliyet yapılmaktadır.

YATIRIMCILARDA ARANAN ÖZELLİKLER: İKBAL franchising sistemini kendi işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip, yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kriterlerdendir. Kuşkusuz, bir diğer ön koşul da gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır.

İKBAL FRANCHISING MİSYONU:
Geleneksel Anadolu lezzetini dünyayla tanıştırarak geleceğe taşımak.

İKBAL FRANCHISING VİZYONU:
Lider Türk restoran zinciri olarak bir dünya markası haline gelmek.
Daha detaylı bilgi almak için lütfen Franchise Başvuru Formu nu doldurun, biz sizi arayalım.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.