HUMMEL SPOR GİYİM MAĞAZASI AÇMAK

HUMMEL SPOR GİYİM MAĞAZASI AÇMAK

HUMMEL SPOR GİYİM

Hummel spor giyim mağazası açmak isteyenler için Hummel’in kısa tarihi. 97 yıllık tarihe sahip olan sporun yaşam tarzı olarak markalaşmıştır.

1923
Albert Messmer, Kardeşi Michael L. Messmer ile birlikte Hummel olarak da bilinen Messmer & Co. Şirketini kurdu.
1956
Vizyon sahibi Bernhard Weckenbrock şirketi devraldı. Tam bir marka kimliğini yaratır ve dünyaya açıldı.
1968
İlk sponsorluk sözleşmesi imzalandı. Sözleşme, 2. Almanya Bundesliga’da oynayan Duisburg’la yapıldı.
1969
Spor giyim koleksiyonunu piyasaya çıkardı. Sponsorluklar imzalandı ve Yaban arısı, şeklinde logo şimdiki halini aldı
1970
Hummel Kuzey Avrupa pazarına tanıtıldı.
1979
Danimarka milli takımı ile 2004 yılına kadar sürecek olan sponsorluk anlaşması imzalandı
1988
Hummel, Avrupa’nın en büyük kulüplerinden biri olan Real Madrid ve kulübün en büyük yıldızı Emilio Butragueño ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Hummel bu sponsorluk anlaşmasından sonra dünya çapında daha da popüler oldu
1992
Avrupa şampiyonasını Almanya’yı yenen Danimarka alıyor ve marka dünyada adını iyice duyuruyor.
1999
Hummel piyasaya yeni bir spor stili koleksiyonu sürdü ve trend belirleyici bir spor giyim markası haline geldi.
2013
100. yılını kutluyor.
2016
Alman Bundesliga da SC Freiburg ile sponsorluk anlaşması imzalıyor lige döner dönmez muhteşem bir sezon geçiren Freiburg Avrupa kupalarında oynamaya hak kazanıyor.
HUMMEL SPOR VE MODA GİYİM – 1923’DEN SONRA
1923 yılında kurulan hummel, günümüzün moda koleksiyonlarında sportif görüntü ve genel olarak aktif bir görünüm sergileyen bir spor tecrübesi üretmenin uzun bir geçmişe sahiptir. Hem Danimarka tasarım geleneği tarafından tanımlanan hummel, temiz çizgileri ile çalışır, aynı zamanda keskin görünümlü ve güçlü renk kombinasyonları için deli bir aşkla çalışır; retro ve güncel trendlerin benzersiz bir karışımı, sportif bir bükülme ile serin ve kentsel bir sokak stili yaratır.
HUMMEL, KADINLAR, BAYANLAR VE KIZLAR İÇİN SPOR YAZIŞI
Yılda birkaç kez, yeni hummalı koleksiyonların stillerini, spor, yaşam tarzı, moda ve ayakkabı ile kolayca karıştırıp eşleşebileceğiniz yeni heyecan verici stiller ile yeni bir koleksiyon başlatılıyor. Bu öğelerin çoğunu çevrimiçi olarak atr hummel.co.uk adresinde görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz. İster spor kıyafeti veya egzersiz için olsun, bu hummel markalı spor giyim erkekler ve bayanlar için mükemmel bir ürün yelpazesi herkes için bir şeyler içermektedir. Sportif kalbin arzuladığı her şeyi, üst sıralar ve formalar, tişörtler, kayak veya yürüyüş için alt katmanlar, en yeni eğilimlerden ilham alan şık moda öğeleri ve hummel ürününüzü online olarak bulamazsanız alıyoruz. alışveriş yapın, ardından perakendecilerimizden birine göz atın.
HUMMEL AYAKKABILARI VE EĞİTİCİLERİ
2006’dan bu yana, moda eğitmenleri, dünyanın her tarafında heyecan verici spor ayakkabıları ve günümüzde hummel ayakkabıları, eğlenceli ve akıcı tasarımlar ve canlı renkler için bir tutku ile diğer markalara karşı güçlü bir alternatif olarak duruyor. Koleksiyonlar ayrıca, markanın kendi arşivlerinden klasik spor stilleri üzerine çizilen önemli spor mirasımızı ve son on yılların sokak modasına yansımasını yansıtarak farklı ve modaya uygun retro bir görünüm oluşturuyor.
KARMA FELSEFEMİZ – SPOR İLE DÜNYANIN DEĞİŞTİRİLMESİ
Yıllar boyunca, fakir ve savaştan yırtılmış ülkelerdeki sponsorluklarla sporu kullanarak dünyayı değiştirmeye odaklanan birkaç projeyi de başlattı ve destekledi. Hummel için spor, fiziksel bir aktiviteden daha fazlasıdır. Politika, kültür, din ve inançtaki farklılıkları gidermek için gücü olan evrensel bir dildir. Sınırsız anlayış, saygı ve birlik oluşturmak için sporu kullanarak dünyada gerçek bir değişim yapabileceğine inanıyor. Afganistan’dan Sierra Leone’ye kadar, insanlara spor tutkusunu yaşatmalarına yardımcı olan projeleri destekliyor. Bağlı bir dünyada, bunun hepimiz için olumlu bir değişimin bumerang’ı olarak hareket edeceğine inanıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.