Hotiç Bayilik - Hotiç Mağazası Açmak

Hotiç Bayilik – Hotiç Mağazası Açmak

Hotiç Bayilik

Hotiç Ayakkabı bayiliği almak isteyen girişimciler firmanın bayilik bilgilerine bu yazımızdan ulaşabilirler. Hotiç mağazası açmanın ortalama maliyeti 500 bin liranın üzerinde tutabiliyor. Mağazanın açılışı için önceden banka teminatı isteyen marka ayrıca ürün alımı içinde belli bir miktar yatırılmasını talep ediyor.

Hotiç mağazalarını yurt içinde açabileceğiniz gibi yurt dışında da açabiliyorsunuz. Hotiç ayakkabı sektöründe modayı yakından takip etmesiyle biliniyor. Marka mağaza için 120 ile 150 metrekarelik bir alan istiyor ayrıca işyerinin dış cephesinin minimum 6 m’lik bir görsel alanına sahip olması gerekiyor.

HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır.

Firmamız, uluslararası nitelikteki HOTİÇ markasının yurtdışı ve yurt içi açılımlarını genişletmek amacıyla Hotiç standartlarını taşıyabilecek yatırımcılara bayilik hakkı tanımaktadır.

Yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturulan temel Bayilik sistemi aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın HOTİÇ standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.
Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Bayilik şartları taraflar arasında detaylı olarak görüşülecektir.

Hotiç Yatırım şartları

Dekorasyon maliyeti: Proje Hotiç Mimar Ekibi tarafından uygulanır. Hotiç tarafından yapılır. Dekorasyon; girişimci tarafından karşılanır. HOTİÇ mağazacılık konseptine uygun olacak şekil’de HOTİÇ tarafından gerçekleştirilir.

Banka teminat mektubu: HOTİÇ’in öngördüğü şekilde ve rakamlar da Girişimci tarafından verilir. Konsinye olarak mağazada bulunan ürün değerinde teminat alınmaktadır .

Ortalama işletme sermayesi: Bölge ve sezon olarak değişiklik arz etmektedir.

Ürün: Hotiç mağazasında olması gereken koleksiyon bulundurulur.

1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan Hotiç, modern erkek ve kadınların yaşam tarzlarına uygun, özgün ve zarif tasarımlar üreten bir ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Gündüz ve geceden modaya ve trendlere uzanan yaşam tarzlarına uyarlanmış ürünler için gerçek deri ve doğal malzemeler kullanılmaktadır.

Geniş tasarımcı kadrosu ile kalitesini el işçiliği ve kusursuz teknolojiyle buluşturarak, bağımlılık yaratarak klasikleşerek “Hotiç çizgisi” yarattı.

80 yıldır büyük bir ekibin emeği ve yaratıcılığı ile gelişmektedir. Sektöründe Türkiye’nin en güçlü markalarından biri olan Hotiç, bugün Türkiye’nin ve dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinde ve en prestijli sokak mağazalarında 161 satış noktasına sahiptir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.