HOTBUT Franchise Bilgileri

HOTBUT Türk girişimciler tarafından kurulan bir marka. Birbirinden farklı nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir TÜRK markası. 2 Şubesi bulunan marka franchise vermeye devam ediyor.

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile sizleri daima mutlu etme anlayışı içinde olan HOTBUT sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ve taze ürünler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

HOTBUT %100 Türk Markasıdır.
Tüm ürünlerimiz hijyenik ortamda üretilmektedir.
Ürün soslarımız sadece HOTBUT tarafından üretilmektedir.
Siparişleriniz kesinlikle sıcak ve kıtır olarak gelmektedir.

Tescil edilmiş bir Türk markası olarak, oluşturduğumuz Franchise sistemimiz ile piyasalardaki benzer ürünlerden farklı olan lezzetlerimizi birleştirerek sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla zincir bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Markanın yaratılış sürecinde bizlerden emeklerini esirgemeyen tüm iş arkadaşlarımıza sizlerin nezdinde teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Piyasalardaki benzer ürünlerden farkını ilk etapta farkettiren ürün ve ürünlerimiz sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla markalaşmaya doğru yol alıyor.

Markanın logo çalışması, ambalaj tasarımı ve konsept çalışmaları lezzeti ile birlikte son tüketici ve uzmanlardan tam destek almıştır.

HOTBUT olarak yıllar boyunca süren iş deneyimlerimizi girişimciler ile paylaşarak, “Franchise” sistemiyle büyüyüp, daha büyük bir zincir olma kararı aldık. Marka “Türk Patent Enstitüsü” tarafında resmi olarak tescil edilmiş; kurumsal imaj ve kar marjı hesaplamalarıda yapılmıştır. Bundan sonraki hedefimiz emin adımlarla ilerlemek ve bu konuda ciddi yatırımcılarla yolumuzu kesiştirmektir. Gıda sektöründe Türk damak tadına en uygun ürün olan HOTBUT, ekonomik iniş çıkışlardan oldukça az etkilenen bir iş kolu olması nedeniyle girişimcilere tavsiye ediyor, bizimle birlikte aynı yolda yürümeye davet ediyoruz.

Franchise (Bayilik) konusunda tüm soru ve önerileriniz için “Anlam Patent” Marka ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
SİTE MAH. ATAY CAD. NO:7 NEW LOCA İSTANBUL D:74 ÜMRANİYE / İSTANBUL
0216 533 47 33 – 0533 724 80 35

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.