Horizon Candles

MAĞAZA – FRANCHISE

ÖZEL ŞARTLAR VE İŞ TANIMI :-

Ø      Mağaza; sadece mum, mum aksesuarları ve mum yapım – hobi kitleri satışı yapan “Mum Concept” mağazası olmalıdır. Başka bir ürün satışı yapılamaz.

Ø      Mağaza, “horızon mum” veya “horızon candles” ismi altında açılabilir. İçindeki bütün ürünler “HORIZON” markası altında olmalıdır.

Ø      Açılacak mağaza, tercihen işlek bir yerde olmalıdır. Bu durumda gerekli mağaza boyutu 12 m² ile 20 m² arasında olabilir. (alanın daha büyük olması maliyet açısından uygun olmayabilir) bunun dışında turistik yerlerde daha ikincil – az işlek bölgede ama karakteristik (örneğin eski ev gibi) yerler uygun olabilir.

Ø      Açılacak mağazanın yerleşim düzeni için Bakırköy’deki veya Fabrikadaki Satış Mağazamız esastır.

Ø      Sürekli ve değişen ürün tedariği fabrikamız tarafından yapılacak olup uzun süre satmayan ürünler “geri dönüşüm” programı içinde iade alınıp yerine yeni ürün sevkedilecektir.

Ø      Konsinye satış kattiyetle yoktur. Satılan ürün bedeli hemen tahsil edilecektir.

Ø      Herhangi bir başlangıç bedeli, kullanım bedeli veya kardan pay istenmeyecektir.

Ø      Buna karşılık mağaza’da sürekli olarak 20.000 tl’den az olmamak kaydı ile ürün bulundurma mecburiyeti vardır. Dolayısı ile gereken sermaye 20.000 tl + mağaza dekorasyon masrafları ve mağaza eleman, elk. gibi giderler.

Ø      Satılan ürünler ve stok raporu haftalık olarak fabrikaya geçilecek,  bu şekilde satışı iyi giden veya düşen ürün tipleri daha kolay gözlemlenebilecektir.

Ø      Ürünlerin fiyatları internetteki online satış mağazasındaki fiyatlardan ortalama % 25 daha düşük olacaktır. Dolayısı ile magaza en az % 25 fiyat farkı koymak zorundadır. Bununla beraber internet’ten daha düşük olamaz üst sınır olmayıp, her mağaza kendi masraflarına göre daha yüksek fiyat belirleyebilir.

Ø      İşe başlamak için 20.000 tl hemen nakten ödenecektir. Bunun karşılığında mağaza hazır olur olmaz 20.000 tl karşılığı birlikte kararlaştırılacak ürün tipleri peyderpey sevk edilecektir.

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2005
Çalışan Sayısı 30
Mağaza Sayısı 10
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 25.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.