helvadem

Helvadem Dondurmalı İrmik Helvası Bayilik Bilgileri

Dondurmalı İrmik Helvası satışı için şimdiden birçok girişimci bu işe girmek için kolları sıvıyor. Firmaların ve bayilerin giderek artacağını düşündüğümüz bu sektörde hizmet veren firmalar arasında kaliteli en ön planda tutan Helvadem size harika bir fırsat sunuyor!
Helvadem, Dondurmalı İrmik Helvası satışı için, bayilik / franchise veriyor.

Daha çok stant modelinde satış alanlarına yoğunlaşışsa da kiosk ya da mağaza ile de bir Helvadem bayiliği alabilirsiniz. Cadde, Sokak, AVM ve aklınıza gelebilecek diğer noktalarda Dondurmalı İrmik Helvası satışı yapabilmeniz için siz de bir stant, kiosk ya da mağaza açabilirsiniz.

Düşük yatırım maliyeti ile bayilik alabilir, yüksek karlı aynı zamanda daha az riskli bir sektörde siz de başarılı olabilirsiniz. Helvadem, marka itibarını ve kurumsallaşmayı önemseyen bir yönetim anlayışına sahip olduğu için bayilerine daha iyi satış yapabilmeleri için pazarlama, personel eğitimi gibi destekleri de vermektedir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
Bayilik Şartları: Bayilik Sözleşmesi Gereği;
Sözleşme süresi boyunca HELVADEM’den temin edilen ürün sarf malzeme ve hizmet bedelleri nakit olarak ödenmelidir. Herhangi bir sebepten dolayı bakiye kalması durumunda HELVADEM’in talebi doğrultusunda kalan bakiye HELVADEM’in belirlediği sürede ödenmek zorundadır.
HELVADEM’in Marka bedeli (isim hakkı) 10,000 (ON BİN) TL olup sözleşme imzalandığında HELVADEM gıda bedeli nakit olarak tahsil eder.
Marka bedeli (isim hakkı) karşılığında ürünün sunum ve satışı yapılacak stant İSTANBUL sınırları içerisinde HELVADEM gıda tarafından temin edilip kullanım hakkı bayilik alan kişi veya firmaya mülkiyeti ise HELVADEM gıdaya ait olacaktır.
İSTANBUL sınırları dışında yapılacak sözleşmelerde marka bedeli (isim hakkı) belirtilen tutarda tahsili haricinde stant yapımı için ödenecek olan 10,000(ONBİN) TL bedelin yarısını HELVADEM gıda karşılayacak olup kullanım hakkı bayilik alan kişi veya firmaya mülkiyeti ise HELVADEM gıdaya aittir.
Herhangi bir sebepten dolayı bayiliğin sona erdirilmesiyle Bayi stant üzerinde hiçbir hak iddia edemez. Stantı HELVADEM gıdaya sağlam ve eksiksiz olarak teslim etmekle yükümlü olup herhangi olumsuz bir durumda stant ücretini ödemekle yükümlüdür.
Bayi sözleşmesini yaptığı dondurmalı irmik Helva’sı bayiliğini HELVADEM gıdanın izni ve rızası olmadan başka kişi veya firmaya bedelli veya bedelsiz devredemez. HELVADEM gıda izin ve onay vermesi durumunda devir gerçekleşebilir. Devir alan kişi veya firma HELVADEM gıda’ya marka bedeli (isim hakkı) ödemekle yükümlüdür.
Bayi HELVADEM markası adı altında ve sözleşme çerçevesinde belirlenen satış alanlarında (stant vb.) başka bir marka veya kişinin ürününü satamaz. Böyle bir durumda HELVADEM gıdaya talep edeceği tutarda ceza ödemek zorundadır.
Bayi dondurmalı irmik helvası ile alakalı tüm ürünleri (helva-dondurma-kase-kaşık-ceviz-tarçın-çikolata sosu vb.)tüm malzemeleri HELVADEM gıdadan almak zorundadır. Başka bir tedarikçiden temin etmesi durumda HELVADEM gıda sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkına sahip olup cezai bedel talep etme hakkına sahiptir. Bu durumda Bayi, HELVADEM gıdanın talep edeceği cezayı bedeli ödemekle yükümlüdür.
HELVADEM gıda üretimini yaptığı ve tedarik ettiği dondurmalı irmik helvası ile alakalı tüm hakları (sunum şekli, ürün muhteviyatı, ambalaj ve satış fiyatı gibi) tüm hakları uhdesinde bulundurur ve değiştirme haklarına sahiptir.
HELVADEM, Bayi’ye zamanında ve eksiksiz ürün temin etmekle ve bayisini mağdur etmemekle yükümlüdür.
Satış alanının (stant vb.) düzeni, kullanımı, ürün satışı ve sunumları ile ilgili personel bilgilendirme HELVADEM gıda tarafından sağlanacaktır.
Bayi demirbaşın (standın) kullanım talimatına göre kullanılmasında HELVADEM’e karşı sorumlu olup, standın tesliminden sonra yanlış kullanım diğer sebeplerden kaynaklanan tüm sorumluluklardan meshuldur. Ürün sunumu ile alakalı iş kurallarına uyma zorunluluğu ve doğabilecek masrafları karşılama mecburiyeti bayiye aittir.
HELVADEM’den alınacak tüm ürünler bürüt fiyat olup + KDV şeklinde faturalandırılacaktır.
Bayi kendisine veya firmasına ait işyerinde SGK, Maliye, Belediye, diğer Kamu ve Özel sektöre olan borç ve yükümlülüklerini yerine getirmekle yükümlü olup bundan doğacak hiçbir borç ve sorumluluk HELVADEM’e rücu edilemez ve yükletilemez.
Bayinin herhangi bir sebepten dolayı karşılaşacağı haciz ve diğer durumlarda HELVADEM’e ait stant haciz edilemez ve bu tür durumlarda Bayi standı HELVADEM’e teslim etmek zorundadır.
Bayi satışın yapılacağı stant ve işyerinin temizliği hizmet kalitesi ve müşteri ilişkilerinin sağlıklı yürümesi ilkelerine (kurallarına) uymakla yükümlü olup HELVADEM bayisini farklı zamanlarda denetleme yetkisine sahiptir.
Bayi HELVADEM markasını özenle ve titizlikle korumakla mesul olup marka saygınlığını korumakla mükelleftir.
Bayi HELVADEM’in belirlediği satış hedeflerini tutturmak için gerekli özen ve çabayı göstermeli bununla alakalı personel, yer, konum vb. konularda HELVADEM gıdayı en iyi şekilde temsil etmekle sorumludur.
Bayi iş düzeni genel temizlik ve hijyen kurallarına uymakla mükellef olup ürün satışını gerçekleştirebilecek nitelikli personel bulmak ve takibini yapmakla sorumludur.
Satışı sunulacak olan dondurmalı irmik helvası ile alakalı ürünlerin tedarikleri gerekli hijyen, sağlık ve muhafaza şartları sağlanarak Bayi’ye teslim edilmesine kadar doğacak sorunlardan HELVADEM, ürünlerin Bayi’ye teslim edildikten sonra gerekli hijyen, sağlık, muhafaza satış esnası ve sonra yaşanacak sorunlardan Bayi mesul tutulacaktır.
Bayiye satış için tedarik edilecek tüm ürünler (helva-dondurma-kase-kaşık-tarçın-çikolata sosu-ceviz vb.) bedelleri faturalandırılarak tahsil edilecek olup satışın geliştirilip çoğaltılması için gerekli eğitim ve yardımlar HELVADEM tarafından sağlanacaktır.
İstanbul sınırları içerisindeki bayilere ürün lojistik hizmetleri HELVADEM tarafından sağlanacak ayrıca nakliye bedeli talep edilmeyecektir. İstanbul dışındaki bayilere kargo veya nakliye firmasına teslimine kadar ürünlerin lojistik hizmetleri HELVADEM tarafından sağlanacak nakliye firmalarının ücretleri Bayi tarafından karşılanacaktır.
Bayi satışa sunulan ürünlerin herhangi birini kesinlikle taklit edemez başka bir tedarikçiden alamaz ve başka bir isimle HELVADEM standında satamaz.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Franchise Giriş Bedeli (İsim Hakkı): 10.000 TL
Toplam yatırım maliyeti: 20.000 TL
Kar marjı: %60
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Serhan Aytekin
Adres: Yıldırım Mah. Yaprak Sok. No: 37-39B Bayrampaşa / İstanbul
Telefon: 5330476676
E-Posta: info@helvadem.com
Web Adresi: helvadem.com

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.