Hb Waffle Bayilik Bilgileri

Hb Waffle tatlı sektöründe 6 şubesi olan ve bayilik veren bir firma. Karaman merkezli Hb Waffle lezzetini daha çok noktaya ulaştırmak için franchise vermeye devam ediyor.

2013 yılında ilk şubesi kurulan marka ISO 9000 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahip. Firma Dükkan ve kisok olarak iki farklı konsept ile franchise veriyor. Hb waffle girişimcilere personel eğitimi, proje desteği, lokasyon seçimi ve bölşge koruması gibi hizmetleri de vermektedir.

Hb Waffle Dükkan Bayilik Konsepti

Dükkan modeli 100 m2 ve yaklaşık maliyeti 80 bin liradan başlamaktadır. Ayrıca girişimcinin en az 35 bin lira sermayesi de olmalıdır. Dükkan modelinde, waffle ,dondurma, çikolatalı fondü, çikolatalı cup, meyve tabağı, dondurmalı meyve tabağı, macaron, maraş dondurması, sütlü tatlılar, smoothies, milkshake, çay, kahve çeşitleri, soğuk içecekler ve meyve suyu gibi ürünlerin satışına göre firmamız dükkan modeli için gerekli sistemi kuracaktır. Waffle hamuru ve diğer waffle malzemeleri tedariği firmamız tarafından yapılmakta olup diğer ürünler girişimci tarafından markaya zarar vermeyecek şekilde temin edilecektir.

Hb Waffle Kiosk Bayilik Konsepti

Kiosk bedeli yatırım tutarı 30 bin liradan başlamaktadır.
Stand modelinde, waffle çeşitleri, dondurma, çikolatalı cup, bardakta waffle, bardakta meyve, meyve tabağı, dondurmalı meyve tabağı, macaron, çay, kahve, buzlu frozen, smoothies, milkshake, soğuk içecekler, su ve meyve suyu satışına göre standımız hazırlanmaktadır. Stand modelinde, waffle ürününün hamur karışımı ve waffle ürünüyle ilgili bütün ürünler firmamızdan tedarik edilecektir.

Hb Waffle Bayilik iletişim bilgileri

Adres: Külhan Mah. 1. İstasyon Cad. No: 28/D KARAMAN
Telefon: 0338 212 92 90
Cep: 05449067037
E-posta: info@hbwaffle.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.