Hatır Kahvesi

Hatır Kahvesi

Vale İleri Düzey Pazarlama 2009 yılında, kurucusunun sektördeki 15 yıllık tecrübe ve birikiminin eseri olarak Ankara’da kurulmuş ve sektörde butikleşmeyi hedeflemiş,markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen ‘Anadolu Esnafı’prensipleri ile donatışmış bir şirkettir. Asıl faaliyet konusu Maraş Dondurması,Antep Baklavası, Butik Pastalar, Kahve ve kahve ürünleri gibi yöresel ürünler olup, bu ürünleri geleneksel üretim tekniklerinden ödün vermeden ve modern teknikleri de kullanarak üretip uzun süreli saklama, depolama ve taşıma standartlarına uygun sevk edebilme yeteneklerini kısa sürede elde etmiştir.
Türkiye de, bazı teknikleri geliştirip uygulayabilen ilk ve tek firma olması sektörel büyümeye ve ekonomiye katkıda bulunmuş, hatta diğer firmalarda şaşkınlık uyandırmıştır. Yıllar önce ülkemizde,markalaşmanın ileride çok önem kazanacağı tespitleri ile kurucusu tarafından, bu gün emin adımlarla büyüyen markalarımızın tohumları atılmıştır. Vale İleri Düzey Pazarlama 2012 yılına kadar, sektördeki marka satış noktalarının mutfağında kullandığı özel ürünleri ve hammaddeleri tedarik eden, onlara sunum ve yöntem konularında çözüm ortağı olan ve Türkiye’nin hemen her yerine çift rejimli lojistik hizmet veren bir
şirket haline gelmiştir. Dağ gibi büyüyen bilgi ve birikimini proje olarak hayata geçirmenin gerekliliğini hisseden firma, müşterilerinin de tavsiyeleri ile 2012 yılında DONA NİTELİKLİ ÜRÜN PAZARLAMA şirketini kurmuştur.
Bunun sonucu olarak HATIR KAHVESİ kahve evi zincirini, ‘Kahvenin En Hatırlısı’ sloganı ile hayata geçirmiştir.
İlk şubesini 2012 yılının başında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi karşısında açmıştır. Osmangazi şubesine artan
ilgi ve talep üzerine 2012 yılı bitmeden Eskişehir Adalar Şubesini hayata geçirmiştir. 2013 yılı başında Eskişehir Bağlar şubesini de açarak, bulunduğu şehirde bir anda lider marka haline gelmiştir. 2014 yılında Ankara AntaresAvm ve Rize Kale AVM şubelerini de açarak şube sayısını 5’e çıkarmıştır. Yine bu yıllarda ZAHİDOĞLU ANTEP BAKLAVASI markasını da hayata geçirmiş ve ‘Her Baklava Antep Baklavası Değildir’ sloganı ile Ankara Antares AVM, Göksu AVM ve Optimum AVM olmak üzere sayısı üç şubeye ulaşan Antep Baklavası Kiosklarını kurmuştur. Bir taraftan birçok markaya halen ürün ve lojistik hizmeti sağlayan, bir taraftan da Dona Nitelikli Ürün Pazarlama şirketi bünyesinde anahtar teslimi inşa edilip büyüyen markalarının tüm tedariklerini sağlayan Vale İleri Düzey Pazarlama, 2015 yılında Hatır Kahvesi ve Zahidoğlu Baklava şube sayılarına 10 ar şube daha katmayı hedeflemektedir.

Franchise çalışmaları yürütülen Hatır Kahvesi franchise konseptinin en önemli özelliklerinin başında yatırımcısından astronomik franchise katılım bedeli talebinin olmaması gelmektedir. Yatırımcı, Vale İleri Düzey Pazarlamanın nazarında müşteri olarak değil, uzun ve sürekli bir birliktelik gözettiği iş ortağı şeklinde değerlendirilmektedir. Hatır Kahvesi, yatırımcısına marka değeri ve kalitesi yüksek ürünleri en ekonomik maliyetlerle sunmayı hedefleyerek, yatırımcısının Hatır Kahvesi’ne yatırdığı birikimlerini en kısa sürede geri dönüşümünü hedeflemektedir. Bu anlamda Hatır Kahvesi açan bir girişimci uygun ve kaliteli ürünlerin yanı sıra , personel ve reklam desteği gibi franchise sisteminin olmazsa olmazlarına ücretsiz bir şekilde sahip olmaktadır. Ayrıca açılan şubeler karlılık olabilmesi adına Hatır Kahvesi denetleme birimi tarafından düzenli olarak denetlenerek açılan şubenin cirosunun en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir. Hatır Kahvesi sadece kahve menüsünün olduğu bir konsept değildir. Menüsünden sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra, pasta ve unlu mamül çeşitleriyle dondurma ve yemek menüleri oluşturulmuştur. Bu yapılan çalışmalar ise Hatır Kahvesi yatırımcısına son derece kar lı bir şekilde ticaret yapmasını sağlayacaktır. Ürün satışları konusunda son derece şeffaf davranan Vale İleri Düzey Pazarlama son derece güçlü bir satınalma sistemine sahiptir. Buda üretilen ve dağıtımı yapılan ürünlerin asgari seviyelerde fiyatlarla müşterisine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Vale İleri Düzey Pazarlama franchise yatırımcısına mevcut ürünlerle ilgili fiyat listelerini yollar ve böylece yatırımcının herhangi bir şekilde olumsuz düşüncelere kapılmasını engeller İş ortağımız olmanız temennisiyle…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.