has kahve evi

has kahve evi

Tadıyla, enfes kokusuyla, sıcaklığıyla keyfin, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahve, en kusursuz haliyle yıllardır Has Kahve Evi’nde tutkunlarıyla buluşuyor. Has kahve Evi, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurup öğüterek hazırladığı kahve çeşitleri ile müşterilerini vazgeçemeyecekleri tatlarla tanıştırıyor.

1999 yılında Mavişehir Ege Park’ta açılan ilk Has Kahve Evi, aynı zamanda İzmirlileri pek çok kahve çeşidini birarada bulabilecekleri “kahve dükkanı” kültürü ile tanıştıran ilk örneklerden biri olma özelliğini de taşıyor. Kahve tutkunlarının ilgisi ile günden güne büyüyen ve bugün tam yedi noktada aynı seçkin işletmecilik anlayışı ile faaliyet gösteren Haskahve Evi, sunduğu lezzetleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Has kahve, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirerek kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunmaktadır.

Has kahve zincirini kuran ve kahve makinaları ihracatında önemli bir yere sahip olan iişletme aynı zamanda Türkiye’nin en eski ve köklü kahve makinası üreticilerinin başında gelir.

Has kahve Evi’nin menüsünü diğerlerinden ayıran en önemli özellik, dünyanın dört bir yanından toplanan en yüksek kalite standardına sahip kahve çekirdeklerinin, kuruluşun kendi imalatı olan makinelerde kavrulup, aromalandırılıp öğütülmesidir. Mükemmele ulaşmak için kavurma işlemi çok önemlidir. Çünkü kahvenin kendine has aroması ve lezzeti kavurma sırasında ortaya çıkar.

VİZYON

Faaliyette bulunduğumuz tüm bölgelerde ve büyümeyi düşündüğümüz tüm pazarlarda;

Müşteri odaklılık yaklaşımından hareketle ulusal rekabet koşulları çerçevesinde, dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirmek.
Cafe & Restaurant sektöründe akıllı yatırımlar yaparak, büyümeyle birlikte yaygın bir hizmet ağı oluşturmayı sürekli kılmak.

MİSYON

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve en iyi hizmetle karşılamak.
Müşterilerimizin kendilerini rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak
Müşterilerimize her konuda güven vermek, ilişkimizi dostluğa dönüştürmek.
Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini sürekli kılmak.
Cafe & Restaurant sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerimizin ekonomik ve kültürel değerleriyle bütünleştirmek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.