Happy moon's Cafe 2

Happy moon’s Cafe

Happymoon’s Cafe  İlk kez 1999 yılında Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan Happymoon’s, bugün 15 şube sayısına ulaşarak benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Anadolu yakasının vazgeçilmesi Bağdat Caddesinde bulunan Şaş kınbakkal, Fenerbahçe, Caddebostan şubelerinin yanı sıra, evinizin konforunu aratmayan samimi modern dekorasyonuyla Buyaka, Galeria, Akasya, izmit, Tuzla Marina ve Akbatı’ da; yaz günlerinin vazgeçilmezi Bodrum Palmarina’ da ve son olarak Ataköy Marina, farklı konsept ve içeriğiyle Ataşehir Watergarden ve Mersin Marina’da keyfin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyor.

Her türlü damak zevkini düşünerek özel sos ve baharatlarıyla harmanlanmış menülerini profesyonel bir ekip eşliğinde hazırlayan Happymoon’s Cafe

; Meksika, Texas ve Italyan mutfaklarının en özel en keyifli örneklerini, eşsiz tatlılarını, benzersiz kahvaltı tabağını, sağlıklı menülerini kocaman mutluluklar sloganıyla birleştirip misafirlerine sunuyor.

Siz misafirlerimiz sayesinde kulaktan kulağa yayılan 17 yıllık tecrübemizle, daha özel hissedeceğiniz lezzetler yaratabilmenin misyonunu taşımaya ve beraberinde yeni başarı hikayeleri yazmayı hedefleyerek büyümeye üretmeye devam ediyoruz.

Happymoon’s Cafe markası olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye franchise veriyoruz.

Uygunlukları ölçmek adına emlak bilgilerini, sektörel yakınlığınızı ve taleplerinizi aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz. Franchising departmanı tarafından değerlendirmeye alınan formlar incelendikten sonra, sizinle irtibata geçilecektir.

Combo tabaklardan çorbalara, yaklaşık 17 farklı ürün ile ana yemeğe kadar geçen süreci hafifletebiliriz!!

20 farklı salata ile alıştığınız Koccaman Happy Moon’s lezzetleri daha hafif, daha sağlıklı!
Happy Moon’s’un vazgeçilmezi 200 gramlık özel burgerlerimiz, yaklaşık 10 farklı sunum ve içerik ile…
Meksika mutfağının sadık temsilcisi Happy Moon’s, Brutto’dan Fajita’ya yaklaşık 10 ürün ile bayrağı taşımaya devam ediyor.
İster sıcak, ister soğuk servis ile en doyurucu, en pratik ürünler…
15 farklı makarna ile Koccaman Lezetler!
Etli ürünlerden Steak’lere, Klasik Türk Lezzetlerinden Deniz ürünlerine 30’dan fazla ürün ile aradığınızı bulamamak mümkün değil!
Taş fırında pişirilen çıtır çıtır, incecik İtalyan ustalığı…
Merkezimizde günlük olarak üretilen ve mevsimlere göre değişiklik gösteren butik pastalarımız ile en güzel kapanış…
Günün en önemli ürününde bitirilemeyen tabaklar!! Koccaman Lezzetler…
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.