Hamsi Finger BAYİLİK ŞARTLARI 1

Hamsi Finger BAYİLİK ŞARTLARI

Biz Kimiz?

Hamsi Finger; Karadeniz’in lezzetli balığı olan hamsinin tüketiciler için özenle seçilmiş, besin değerlerini kaybetmeden ve tazeliğini koruyarak temizlenip fileto şekline getirilerek özel soslar eşliğinde soslanıp kızartılması sonucu 100 gr’lık paketler halinde tüketime sunulan bir üründür. Hamsi Finger alışveriş merkezleri ve Türkiye’nin seçkin marketlerinde müşterilere sunulmaktadır.

Başarı Hikayemiz

  • Hamsi Finger TÜSİAD’ın “Bu Gençlikte İş Var” yarışmasında finale kalmıştır.
  • Ege Üniversitesi ve Liyakat Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Girişim Kampüsü” yarışmasında 2. olmuştur.
  • TV8’de yayınlanan Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması “Bir Fikrin Mi Var”da Alphan Manas, Leyla Alaton ve Ali Şen’den oluşan jüriden tam not olarak 2. olmuştur.


Ödüllü Lezzet Hamsi Finger

Hamsi Finger 2012 yılında, Dilek Gediz ve Gürkan Gediz tarafından geliştirilmiştir. Hamsi Finger’ın hikayesi TÜSİAD’ın “Bu Gençlikte İş Var” yarışmasıyla başlamıştır, internette ve okuldaki tanıtımlarında yarışmayı gören Dilek ve Gürkan yarışmaya başvurularını yaparlar. İş fikirlerinin yüklenmesine son 3 dakika kala Hamsi Finger iş fikirlerini yazıp gönderen gençler 130 grup arasından 15 finalist arasında olurlar. TÜSİAD tarafından belirlenen koçları Aydın Üniversitesi mütevelli heyet baskanı Mustafa Aydın ve ekibiyle beraber 3 aylık bir iş planı yazma süreci sonunda, yarışmadan ödül alamasalar da aslında Hamsi Finger’ın hayata geçmesinde bu yarışma onlar için bir yol açıcı olmuştur. TÜSİAD’tan aldıkları övgülerle iş fikirlerine olan inançlarının artmasıyla ve eksiklerini görüp düzeltmeleriyle Ege Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi ile İzmir Liyakat Derneği’nin düzenlediği “Girişim Kampüsü” yarışmasına katılmaya karar verirler. Yarışmanın final gününde sunumlarıyla ve ürünü jüriye tattırmalarıyla güne damgasını vuran Hamsi Finger 2. seçilir. Bu yarışma sırasında Berik Girişim’in sahibi olan melek yatırımcı olan Hulusi Berik ile tanışan Hamsi Finger ekibi görüşmeler sonucunda Berik Girişim tarafından melek yatırım alır. “Girişim Kampüsü” yarışmasında yarışmaya devam ederken TV8’de yayınlanan “Bir Fikrin Mi Var” yarışmasında yarışmaya başlar fikir. Ön elemeyi geçen Hamsi Finger fikri çeyrek finalde Türk halkının ve değerli jüri üyeleri olan Alphan Manas, Ali Şen, Leyla Alaton, Gülden Yılmaz karşısına çıkar. Türk halkından ve jüri üyelerinden tam not alır ve yarı finale kalır. Yarı finalde de gösterdiği gelişmeler ile Hamsi Finger jürinin değerli oyları ile finale kalır. Finalde çekişmeli bir oylama sonucunda 2. olan Hamsi Finger ekibi yarışmanın ardından çalışmaları hızlandırırlar. Yoğun bir temponun sonunda hazırlıkları tamamlanan Hamsi Finger 2013 Eylül ayında resmen faaliyete başlar. 2 yılda 25 şubeye ulaşan Hamsi Finger markası yıl sonuna kadar 50 Şube’ye ulaşmayı planlamaktadır.

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2012
Çalışan Sayısı 10
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 19.500,00 TL
Yatırım Maliyeti 19.500,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.