Hacıoğlu

hacioglu-bayilik

Hacıoğlu Gıda 1993 yılında franchise vermeye başlamış ve halen franchise vermeye devam etmektedir. Günümüzde ülkemizin birçok ilinde onlarca restoranı ile modern ve rahat mekanlarda, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunan hızlı servis restoranları zinciridir. Hacıoğlu restoranlarının % 45’i franchising sistemiyle işletilmektedir. Bu oran Hacıoğlu franchising sistemi başarısının bir göstergesidir.

Hacıoğlu işletmeci adayları, çalışkanlık, dürüstlük, şahsiyet, hizmet anlayışı ve güven gibi faktörlere dayanılarak seçilmektedir.

Hacıoğlu, restoran işletmecilerinin başarısı ve karlılığın yükseltilmesi için; ürün geliştirme, operasyon, lojistik, eğitim, reklam, kontrol ve denetim, istatistik ve analiz gibi pek çok konularda alanlarında uzman personeliyle destek verir.

İlk restoranı başarı ile işleten işletmeciye genişleyen pazarda aynı başarıyı bir başka restoranda da tekrarlayabilme olanağı tanınır.

 

Hacıoğlu işletmeci adayları, çalışkanlık, dürüstlük, şahsiyet, hizmet anlayışı ve güven gibi faktörlere dayanılarak seçilmektedir.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1965
Çalışan Sayısı 1500
Mağaza Sayısı 110
Franchise İsim Hakkı Bedeli 22.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 22.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.