hacıalioğlu çiğ köfte
hacıalioğlu çiğ köfte

hacıalioğlu çiğ köfte ÇİĞ KÖFTENİN TARİHİ

Yaklaşık 6.000 yıl önce, Peygamber Hz. İbrahim döneminde EL RUHA EDESSA’da yaşayan Urfalı bir avcı, avladığı ceylanı eve getirerek hanımından pişirmesini ister. Hanımı evde odun bulunmadığını söyler. Çevrede toplanacak bir tek dal dahi kalmamıştır. Zira dönemin yöneticisi Kral Nemrut, Hz. İbrahim’i ateşe atmak için ülkede yakacak ne varsa toplatmıştır. Avcı hanımından bir çare bulmasını ister. Bunun üzerine kadın, ceylanın budundan bir miktar yağsız et çıkararak bir taş üzerinde başka bir taşla ezmeye başlar. Sonra ezilmiş eti bulgur, biber ve tuz ile karıştırarak yoğurur. Ardından yeşil soğan ve maydonoz ekler.

Böylece Urfa’nın o leziz ve tadına doyum olmaz çiğ köftesi ortaya çıkar. Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı günden bir hatıra olarak çiğ köfte kalır.
hacıalioğlu çiğ köfte ÇİĞ KÖFTENİN İÇERİĞİ

Hacıalioğlu’nun Meşhur Çiğ Köftesi’nin içeriğinde; bulgur, salça, isot, ceviz yağı, ay çiçek yağı, mısır yağı, fıstık, badem, tuz, sarmısak, kuru soğan ve anadoludan özel olarak yaş biçimde getirip kuruttuğumuz karışık baharat çeşnisi bulunmaktadır. Bu maddelerin dışında hiçbir inorganik madde bulundurmaz. Ayrıca ürünlerimizin içeriğinde msg, çin tuzu, et suyu ve bulyon gibi zararlı ve kansorejen maddeler bulunmamaktadır.

FİRMAMIZ HAKKINDA

hacıalioğlu çiğ köfte 1999 yılında kurulmuş bir CANBEY kuruluşudur. Firmamız 3 şirketi, 100’ün üzerinde çalışanı, 2 yurtdışı ofisi ve onlarca iş ortağı ile Gıda sektörünün yanında; Bilişim, Telekomünikasyon, Otomotiv, Sigorta, Dış Ticaret, Pazarlama, İnşaat, Lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Firmamız bugüne kadar 5.000’den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermiş, ülkesi için istihdam alanları açmak ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamayı kendine bir görev edinmiştir. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktadır.

Hacıalioğlu Grup’un misyonu; ilkeli ve dürüst ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkanı sağlarken, hizmet verdiği sektörün en iyisi olmaya çalışmaktır.

Hacialioğlu Grup’un en büyük hedefi ise; ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir.

Hedeflerimizi gören ve değerlerimizi iyi anlayan kurumsal müşterilerimiz sayesinde sadece gıda sektöründe Hacıalioğlu Çiğ Köfte bünyesinde 300’ü aşkın Franchise bayimiz bulunmakta ve her geçen gün artmaktadır.
KURUCUMUZ

hacıalioğlu çiğ köfte ‘nin kurucusu Mesut Demirel’dir. Kendisi lise mezunu olup, evli ve 3 çocuk babasıdır. Kurucumuzun gıda sektörüne girişi toplu yemek (catering) servislerinde kendi eli ile hazırlayarak ikram ettiği çiğ köfte’nin ünlenmesiyle başlamıştır. Ürününe gösterilen aşırı talebe ve beğeniye kayıtsız kalamayarak doksanlı yılların sonunda Hacialioğlu Çiğ Köfte’nin temellerini ailesiyle birlikte İstanbul’da atmıştır.

HACIALİOĞLU BAYİLİK PAKETİ

7.990 TL’YE KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN!!!

Soğutuculu çiğ köfte dolabı (150 cm paslanmaz krom)
Müsteri karşılama ve hizmet konsolu (150 cm paslanmaz krom)
Masa 70*70 kırmızı beyaz (5 adet)
Sandalye (10 adet parlak lamina hilton kırmızı beyaz)
Alüminyum kasa ışıklı tabela (3 metre polikarbon üzeri dijitalbaskı sıvama)
Fırın (dilerseniz ocak yan ürünleri ısıtıp pişire bilmeniz için)
Hassas terazi (1 adet yan ürünleri tartmanız için)
Banko (yazar kasa,pos cihazı,pc masası ve para kasası için) (1 adet)
Led tabela (full animasyonlu)
A tabela veya maskot
50 adet kırmızı dalmaçyalı kırmızı beyaz karton poşet (YENİ)
10 adet Servis Tepsisi (YENİ)
A tabela (dış mekan için ilgi çekecek)
Sanayı gıda dograyıcı (tüm garnitürleri sağlıklı olarak doğramak için)
Flama bayrak
El bröşürü (3000 adet)
Kartvizit (1000 adet)
Açılışa özel 500 kg bedelsiz çiğ köfte
Reklam panosu çeşitleri içeren (klik klak rondo çerçeve 4 adet aleminyum kasa)
Fiyat listesi
Baskılı önlük (yazlık ve kışlık olmak üzere 2 adet)
Baskılı t-shirt mevsimlik (2 adet)
Streç film ve kutusu (1 adet) 30*300 metre
Özel yapım çiğ köfte tepsisi (1 adet)
Hizmet tahtası (1 adet)
Bıçak (1 adet)
Baskılı dürüm naylonu (2 kg)
Baskılı 2 boy poset küçük ve büyük (10 kg)
Baskılı masa kağıdı (5 kg)
Baskılı ıslak mendil (1000 adet)
Küçükboy köpük tabak (250 adet)
Orta boy köpük tabak (250 adet)
Büyük boy köpük tabak (150 adet)
Küçük boy baskılı karton kutu straforlu (25 adet)
Büyük boy baskılı karton kutu straforlu (25 adet)
Kırlangıç bayrak askılı (3 adet)
Kanvas baskılı özel panı (5 parça)
Masa peçeteliği (5 adet)
Tanıtım broşürleri (20 adet)
Kalite ödülü damgası
Nar ekşili sos (1 koli)
Plastik sos kabı (50cc 300 adet)
Plastık eldiven(500 adet)
Baskılı balon (açılış süslemeleri için 100 adet)
Pipet (500 adet)
Plastik Çatal (500 adet)
Açılışta çocuklar için uçan balon, 20 adet boyama kitabı, 20 adet yapboz, 24 adet bileklik
Resmi belgeler

ÖNEMLİ UYARI: Kargo ücreti alıcıya aittir. (Maksimum 500 TL)

NEDEN HACIALİOĞLU ÇİĞ KÖFTE

Ürünlerimiz gıda mühendisi nezaretinde kimyagerler tarafından el değmeden hijyenik ortamda üretilir. Ürünlerimizde et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya ve patates püresi yoktur.
Fabrikamızı dilediğiniz zaman gelip görebilir, nasıl örnek bir kuruluş olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz.
Belgelerimiz sadece tarım belgesinden ibaret değildir.
Belgelerimiz satış serfitikalı; ISO9001, ISO22000, Helal belgeli, üretim izinli, çalışma ruhsatılı, gıda mühendisi diplomalı ve kimyager diplomalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti’nde katkı ve koruyucu kullanmadan ilk üretim yaptığımıza dair Bakırköy 42. Noterlik Gıda Mühendisi Tasdik raporludur.
Siparişleriniz çağrı merkezimiz tarafından günlük disiplinli olarak alınıp ertesi gün kapınıza kadar teslim edilmektedir.
Hacıalioğlu çiğ köfte fabrikası her aya her yıla her mevsime hizmet ediyor.
Her mevsime her aya hizmet eden minumum %100 kazancı olan suyu sabunu yağı dumanı olmayan 16 çeşit ürünümüzle bir nevi çiğ köfte cafe haline geliyorsunuz.
Piyasadaki satış itibarınız artıyor ve ciroya ciddi katkılar saglıyor.
HACİALİOĞLU ÇİĞ KÖFTE’NİN ÜRÜNLERİ

Künefe, tepsı tatlı, midye dolma, içli köfte, irmik tatlısı, katmer tatlısı, kadayıf dolması, sütlü tatlılar, salep, boza, bardakta soslu mısır, cıpsfunny, vitamin büfe, bardakta çiıkolata soslu kestane, dondurma (istanbul ve ankara hariç), paçanga böregi, sufle, mantı, kahvaltılık light çiğburger, nar ekşisi, plastık tüm ürünler ve tüm yeşillik grubu ile hizmetinizdeyiz! Üstelik günlük servis imkanı da bizde!
LÜTFEN DİKKAT

SİZE DÜŞEN SADECE DÜKKANIN KİRASI VE DEPOZİTOSUDUR!

Su, lavabo çekildikten sonra içeriyi boyamanız yeterli. Suya sabuna yağa dumana elinizi sürmeden 7 iş günü içinde profesyonel bir şekilde dükkanınızın ürünlerini organize ederek açılışa hazır şekilde sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.
8.500 TL +KDV DEĞERİNDEKİ BU PAKET KISA BİR SÜRE İÇİN SADECE 7.990 TL

Kurulum paketi bedelsiz ikram ürünler kurulumunuza harcadığınız tüm masrafları karsılamaktadır ve ülke genelinde konseptiniz birdir.

ÖNEMLİ UYARI

hacıalioğlu çiğ köfte

Ödemeyi nakit veya kredi kartı taksit imkanıyla yapabilirsiniz
Kargo ücreti alıcıya aittir. Maksimum (500 tl)
Talep edildiği taktirde açılışa özel personel desteği ve iş eğitimi sağlanmaktadır.
Promosyon ürünlerin kargo ücreti alıcıya aiittir.
Satış fiyatlarımız anahtar teslim fiyatı değildir. Teşhir ürünler ana hartellerdir. Gelen ürünlerin akabinde çöp kovası, cam bardak, paslanmaz çatal vs gibi ince ürünler alıcıya aittir.
Aldığınız teşhir ürünlerinin ödemesini nakit, banka aracılığyla (havale, eft) ya da banka kredisi kullanarak yapabilir ya da kredi kartıyla 9 ay’a kadar taksitlendirebilirsiniz.
Bedelsiz Çiğ Köftenin Ulaşım Ücreti Müşteriye Aittir. (Her 1 KG için 1,5 TL)
500kg Çiğ Köfte 1 Yıl Taahütlüdür. Sözleşme Süresi Bitmeden Fesh Eden veya Kapatan Bayiden Bedelsiz Çiğ Köfte Talep Edilir.
Tabela Montajı Bayiye Aittir.
Bedelsiz Çiğ Köftenin Ulaşım Ücreti Müşteriye Aittir. (Her 1 KG için 1,5 TL)
HACIALİOĞLU’NDAN DEV KAMPANYA

Teşvik amaçlı geliştirdiğimiz bu proje 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir. Teşhir dolaplar stoklarla sınırlıdır. Hacıalioğlu Çiğ Köfte kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Çok kısa süreli teşfik amaçlı geliştirdiğimiz projemizden faydalanmanız için gerkli olan şartlar:

– Araç ve yaya trafiğine açık
– Çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan
– Etrafında, internet cafe, cafe, kahve, kıraathane, market, fırın, berber, hastane, askeriye, hastane, üniversite gibi kurumların en aşşağı bir kaç tanesinin bulunduğu
– Aylık kirasının 2000 tl yi geçmeyen
– Minumum 15 metekare olan

Olumlu olacağına kaanat ettiğimiz taktirde sizleri teşvik edeceğiz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ölçüleriniz tespit edilip 7 iş günü içersinde ürünlerinizi kapınıza teslim edilecektir.

Kurulum aktifleştikten sonra açılışa özel gelen personelimiz adresinizde iş eyitiminizi noktanızda verecektir. Gelen personel ürünleri nasıl muhafaza edip nasıl paketleyeceğinizi neşekilde sunup ve müşterinize gereken ilgi ve disiplini sergilemeniz için bilgi verirken, açılışta davet ettiğiniz komşularınıza,akrabalarınıza,müşterilerinize hizmet edecektir.

İş eğitiminiz için gereken tüm gayreti gösterecek ve profesyonel hale geldiğinizi inanarak dönüşünü sağlayacaktır. Daha sonra çağrı merkezimiz tarafından disiplinli şekilde aranacaksınız. Eksikleriniz tespit edildikten sonra siparişleriniz ertesi gün kapınıza teslim edilecektir. Size referans olacağımız taktirde kendi bölgenizde alt bayiilikler verebilir,kurumsal marketlere vakumlu ürünlerimizi degerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza geçmektedir, dilerseniz nakit dilerseniz yerine ürün alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz şartlar uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile iş yapacagınız kanaaitine vardığımız sebebi ile ve gelecek zaman içinde başarılı olacağınızın kanıtıdır. Eğer girişiminde bulunacağınız yerin konumu şartlarımıza uygunsa dükkanın caddeden görünecek şekile iç ve dış resimlerini açık adresinizi mail olarak paylaşınız. Bilirkişi uydu üzerinden kontrol ettikten sonra sizin için rapor düzenleyecektir.

OLUMLU OLACAĞINA KAANAT ETTİĞİMİZ TAKTİRDE SİZİ TEŞVİK EDECEĞİZ.

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ölçüleriniz tespit edilip 7 iş günü içersinde ürünlerinizi kapınıza teslim edilecektir. Kurulum aktifleştikten sonra açılışa özel gelen personelimiz adresinizde iş eğitiminizi noktanızda verecektir.

Gelen personel ürünleri nasıl muhafaza edip nasıl paketleyeceğinizi ne şekilde sunup ve müşterinize gereken ilgi ve disiplini sergilemeniz için bilgi verirken, açılışta davet ettiğiniz tüm çevrenize ve müşterilerinize hizmet edecektir. İş eğitiminiz için gereken tüm gayreti gösterecek ve profesyonel hale geldiğinizi inanarak dönüşünü sağlayacaktır.

Daha sonra çağrı merkezimiz tarafından düzenli şekilde aranacaksınız.
Eksikleriniz tespit edildikten sonra siparişleriniz ertesi gün kapınıza teslim edilecektir.
Size referans olacağımız taktirde kendi bölgenizde alt bayiilikler verebilir,kurumsal marketlere vakumlu ürünlerimizi degerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza geçmektedir. Dilerseniz nakit dilerseniz yerine ürün alabilirsiniz.
Bayilik paketimizi 7.990 tl’ye nakit ya da kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.