Hacı Şerif Franchise Veriyor

Hacı Şerif Bayilik

Hacı Şerif Denizli ilimizin en eski markalarından birisi. 1938’de Babadağ’da kurulan firma 80 yıldır Denizli ve çevresinde öncelikli olarak irmik helvası ile ün salmış ardından lokum, çikolata ve çeşitli meyve tatlılarını kaliteyi özen le harmanlayıp üretimine devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. 2004 yılında irmik helvasını dondurma ile birleştirmiş, dondurmalı irmik helvası, lokum, çikolata, şekerleme ve meyve tatlıları konsepti ile 8 ilde 33 şubesi ve 200 çalışanı ile sizlere en doğal tatlıları sunmaya devam etmektedir.

Hacı Şerif 2018-2019 yıllarında bayilik ağını genişletmeyi hedefliyor.

Neden “Hacı Şerif Franchise olmalıyım?

Tüm yıl boyunca tüketilebilecek, kaliteli ve yenilikçi menüsüyle gerçek türk lezzetlerini bir arada sunan samimi bir konsept. “Hacı Şerif ” mağazasında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Türk markası olmasının avantajıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Hacı Şerif mağazası açmak için özel bir beceriye gerek var mıdır?

Hayır, hiçbir özel beceri ve altyapı gerektirmez, sadece girişimcilik ruhu, heyecanı ve öğrenme isteği gibi bir girişimci için olmazsa olmaz özellikler gereklidir. Hacı Şerif te çalışacak olanların iyi bir el becerileri olması iyi olur.

Bir franchise olmak için en iyi yaş nedir?

Genç ve modern bir konsept olarak bir “Hacı Şerif ” mağazası açmak için 18 ve 70 yaşları arasında olmak yeterli. Gerçeği söylemek gerekirse bizde limit yoktur. Kendini genç ve dinamik hisseden herkes bir “Hacı Şerif ” mağazası açabilir.

Kaç metrekare gerekiyor?

Bir “Hacı Şerif ” mağazası açmaya istekli olan franchise kendine ve açmayı düşündüğü lokasyona uygun farklı iş modellerimizden birini seçebilir. Kiosk/Küçük Mağaza (6-20m2), Orta Mağaza (20-40m2) ve Büyük Mağaza (40+65 m2) olarak üç tip iş modelimiz mevcuttur. Yatırımcılar bunlardan herhangi birine veya farklı birkaç tanesi için başvuruda bulunabilir.

Her şey “Hacı Şerif” tarafından mı tedarik edilecek?

Hacı Şerif konsepti anahtar teslim bir konsepttir. Ekibimiz, sizin bize göstereceğiniz veya birlikte tespit edeceğimiz lokasyonda en uygun iş modelinden, en uygun mimari tarz, mobilya, makine, vs. gibi tüm birimlerin tespitini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak yatırımcıya iş yapmaya hazır, anahtar teslim mağaza verir. Fakat farklı önerilere de açığız. Ürün tedariği Hacı Şerif tarafından yapıcaktır.

Ayrıca eğitim veriyor musunuz?

Kesinlikle evet. Eğer “Hacı Şerif ” Yatırımı yapmaya karar verdiğinizde Hacı Şerif konsepti ile ilgili üretim, ekipman, satış, pazarlama ve yönetim konularında eğitimler alıyor olacaksınız. Ayrıca zaman içinde eğitime ihtiyaç duyduğunuzda gerek Denizli ‘deki kendi tesislerimizde gerekse de kendi yerinizde eğitim alabileceksiniz. Sürekli bizi ve desteklerimizi yanınızda hissedeceksiniz.

Konsept için herhangi bir kredi planı var mı?

Kredi ile bir Hacı Şerif mağazası açmak isteyen yatırımcılar için şimdilik kendi imkanları ile bu konuda ilerlemek durumundadır.

Mail: izzet@haciserif.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.