Hacı Mehmet Baklava Bayilik Veriyor

Hacı Mehmet Baklava olarak 2016 yılında başladığımız bu tatlı yolculukta 15 şube açarak birçok tecrübe edindik. Bu tecrübelerimizi yeni konseptimiz Hacı Mehmet Waffle Cafe Patisserie’de birleştirdik. Sizlere geleneksel dükkânlarımıza ilave olarak yeni nesil tatlıların bir arada sunulduğu Tatlı Noktaları kuruyoruz.

Konsept

Baklava ve Börek çeşitlerinin başta olduğu fakat bununla sınırlı kalmayan, sütlü tatlılardan kurabiyelere, waffle dan dondurmalara, trileçeden mono yaş pastalara, künefeden katmere kadar birçok tatlı çeşidinin modern çizgilerde sunulduğu Tatlı Noktaları kuruyoruz. Kaliteli çay ve kahve çeşitlerinin sunumu ile insanların daha çok vakit geçirmek istediği mekânlar yaratıyoruz. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek verip yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyoruz.

Franchise giriş bedeli?

2019 yılı için Franchise giriş bedelini 15.000 TL olarak belirledik. Bu bedelin içinde standart ölçülerde tabela ve reklam çalışmaları dâhildir.

Toplam yatırım maliyeti?

İşletmenin büyüklüğüne göre toplam yatırım maliyeti 75.000 ile 150.000 TL arasındadır. Anahtar teslim olarak bayi kurulumu yapıyoruz. Bunun yanında, inşaat ve dekorasyon konusunda bilgi birikimi olan bayi adaylarımız kendileri proje desteğimiz ile kurulum yapabilirler.

Royalty?

En yüksek karlılık oranına sahip olan sıcak ve soğuk içecek gurubunun tedariğini bayinin kendisi yaptığı sistemimizde Royalty olarak aylık cironun %3’ünü talep ediyoruz.

Kar marjı?

Ürün guruplarına göre kar marjı %100 – %500 arasındadır

Şubeler için aylık ciro hedefi?

Şubelerimizde aylık ciro hedefimiz 100.000 TL civarındadır. Lokasyon ve işyeri büyüklüğüne göre bu hedef 200.000 TL’ye kadar yükselebilir.

Şube için açılabilecek uygun yerler?

Genç ve yeni nüfusun giderek arttığı şehrin hızla gelişen bölgeleri, iş hayatı ve yaşam alanlarının kesiştiği ve karma projelerin olduğu lokasyonlar şu an en çok ilgimizi çeken yerler oluyor.

Bayilerde aranan özellikler?

Kesinlikle işinin başında olacak ve sistemin öğrencisi olmaya aday girişimciler markamızı daha üst hedeflere taşıyacaktır.

Başvuru için iletişim?

Danışman :0545 267 14 48

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.