HACI MEHMET BAKLAVA bayilik veriyor 2

HACI MEHMET BAKLAVA bayilik veriyor

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli hızlı büyüyen bir firma. Çok kısa sürede 9 şubeye ulaşan firmanın 4 kendi şubesi ve 5 bayisi bulunuyor. 2016 yılında açılan firmanın tatlı sektöründe “Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu” sloganıyla yakaladığı hızlı büyüme süreci bayilikler vererek devam ediyor.

Okan Özdemir ve Ömür Özdemir tarafından kurulan Hacı Mehmet Baklava girişimcilere Anahtar teslim baklava dükkanı açma fırsatı sunuyor. Girişimcinin kiraladığı lokasyonda 15-25 gün içerisinde tüm işlemleri tamamlayarak işe başlama imkanı sunan firma yetkilileri Baklava konseptini işletmek için gereken dekorasyonu ve eğitimleri bizzat kendisi veriyor.

Hacı Mehmet Baklava Anahtar Teslim Kurulum Maliyeti

Hacı Mehmet Baklava markası Bayilik/Franchise kurulumunu anahtar teslim sistemi ile gerçekleştiriyor. 2018 yılı için Franchise bedeli olarak 60.000 TL + KDV olarak belirleyen firmanın bayilik taleplerinde ilk önceliği Ankara ve ilçeleri alıyor. İstanbul ve diğer şehirler için talep toplamaya devam eden firma kısa süre sonra diğer illerde de bayilik vermeye başlayacak. 2018 yılında kurulacak yeni bayiler için 2 yıl boyunca her ay 2.500 TL kar desteği merkez tarafından verilecektir. Böylece 24 ayda yatırımı amorti etmek garanti altına alınmış oluyor.

Firma ile iletişime geçmek ve baklava bayiliği hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden Okan Bey’e ulaşabilirsiniz. Baklava dükkanı ne kadar kazanır ve baklava işindeki kar oranları nedir gibi sorularınızın yanı sıra işletme kuruluşunda gereken malzemelerin hangilerini firmanın temin etmesi hangilerinin sizin temin etmesi gerektiğini de öğrenmeniz için formumuzu doldurunuz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.