Haci Hasanoğullari BAYİLİK VERİYOR

Haci Hasanoğullari BAYİLİK VERİYOR

1970 Yılından Bugüne…

Haci Hasanoğullari BAYİLİK VERİYOR Müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmayı kendisine ilke edinen firmamız 1970 yılında Hacı Zeki AKTAŞ tarafından kurulmuştur. Temellerinde ahlak harcı, terbiye taşları ve “önce iyi insan olma” kalıbı bulunan firmamız Bursa’da Gülbahçe semtinde küçük bir imalathanede faaliyete geçmiştir. Zor şartlarda baklava üretmeye başlayan firmamız emeği ve sabrı kendisine sermaya edinmiştir. 1983 yılında şehir merkezinde açtığı satış ve teşhir noktaları ile hamleler dönemine geçen firmamız, 1985 yılında halen de gözbebeğimiz olan Setbaşı mağazamızla yükselişe geçmiş, 1995 yılından itibaren de kabuğunu kırarak kurumsal kimlik oluşumuna geçerek büyüme ve daha kaliteli hizmet verme sürecine girmiştir. 2005 yılıyla birlikte şube sayısını arttırma ve ülke çapında bayilik ağı oluşturma kararı vermiştir. 2010 yılında vardığımız nokta, kalitesine ve hijyen şartlarına güvenilen, dürüstlüğü gerçek anlamda kendisine ilke edinmiş çalışanları ve bayi ağıyla örnek bir firma olmayı başarmış yurt dışına ihracat yapan duruma gelmiştir. Bu 40 yıllık süreçte elbette her şey her zaman yolunda gitmedi. Ülkemizdeki ekonomik koşullar gereği sıkıntıya düştüğümüz günlerimiz oldu. Ama her koşulda kalitemizden taviz vermeyerek ve yüzümüzden tebessümü eksik etmeyerek bu zor günleri aşmayı başardık. Şimdi aile büyüklerimizden aldığımız bayrağı, çağın gereği üretim ve modern işletme koşulları ile harmanlayarak, markamızı her gıda platformunda yükseltmeye devam ediyoruz.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

 

 • – Müşteri ilişkilerinde başarılı, markayı ve işletmeyi ana işi olarak gören, gıda perakendeciliği yapmış işletmeciler.
 • – Gerekli yatırımı yapacak işletme sermayesine sahip olmak.
 • – Aktif çalışma, bilgi, beceri ve tecrübesini işe isteyerek yansıtan güler yüzlü girişimci.
 • – Hijyen kurallarına hassas, takım çalışmasını uygulayan, firmanın kimyasına uyum sağlayan, elemanları iyi yönetme ve iyi organizasyon yeteneğine sahip olan işletmeciler.
 • – İyi bir pazarlamacı, mutlu ama ölçülü bir esnaf ve yeni yatırım yapabilecek girişimci ruhunu taşımalı.

 

Franchise Sistemimiz Hakkında

Franchise için başvurular alındıktan sonra, adayların firmamıza uyum sağlayacağına karar verildiğinde; şehir, bölge ve aday işyeri incelenir. Bu noktalarda uygunluk sağlandığında Franchise Sözleşmesi imzalanır. Adaylarımız projeye uygun olmak koşuluyla kurumsal dekorasyonu kendileri yapabileceği gibi Hacı Hasan Oğulları tarafından da anahtar teslim dekorasyon hizmeti alabilmektedir. Franchise operasyonu açılış öncesi ve sonrası eğitim satış hedefleri, kampanyalar tartışılır ve karara bağlanır.

Firma denetimler yaparak sistemin işleyişini kontrol eder. Bayilerimiz kendi bölgelerinde onayımızı almadan herhangi yazılı ve görsel basında reklam projesi üretemezler. Her türlü kampanya, reklam, yazılı ve görsel basında duyurular merkezimiz tarafından hazırlanıp bayilere sunulur. Marka bedeli alınmaktadır.

Verilen Destekler

 • – Eğitim
 • – Yer Seçimi
 • – Bölge Koruması
 • – Proje
 • – Ortak Reklam
 • – Mal Temini
 • – Pazarlama

Aranan İşyeri Özellikleri

Merkezlerde, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, gelir seviyesinin yüksek olduğu semtler, AVM’ler.

 

CAFE . TATLI . PASTA . BÖREK . FRANCHİSE

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1970
Çalışan Sayısı 150
Mağaza Sayısı 24
Franchise İsim Hakkı Bedeli 30.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 100.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 150.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.