Guard İstanbul Çanta Mağazaları Bayilik Veriyor

Guard İstanbul Çanta ve Aksesuar Mağazaları Bayilik Bilgileri

Alanında ilk kez ISO 9001:2008 ve TSE Kalite belgelerine sahip olma özelliğiyle Öz Özler ; 1982’den bu yana sektörün önde gelen deri üreticileri arasında yer alıyor. Müşteri isteklerine Uygun tasarımları ve pazarın talebine hızla cevap verebilmesiyle her geçen gün adını siz değerli dostlarımıza biraz daha duyurmuştur.

Firma İsmi: Öz özler Deri Mam. Day. Tük. Mall. San. Tic. Ltd.Şti. ( Guard İstanbul )

Öz Özler Deri’nin ürün portveyinde ; bay – bayan cüzdanları , bayan çantaları , evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar,Portföy, kemerler,Spor Çantalar, bond – pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır. Öz Özler deri kullanmanın ayrıcalığını ve avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Öz Özlerin kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafın dan yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Öz Özler Deri Toplamda 4.000 M2 kapalı alanda 110 kişilik deneyimli ekibi ile üretimini sürdürmektedir. Üretiminin % 43 kısmını ihracat %57 kısmını Kendi mağazaları bayileri ve Markalara üretmektedir. Saraciye Sektöründe Deri kemer çanta cüzdan ve aksesuarları bir arada üreten tek firma. Bütün aksesuarları tek yerde üretmenin koleksiyon bütünlüğü ve ürün kombinasyonunda ciddi müşteriye avantaj sağlamaktadır. Alanında Tasarım merkezi statüsüne sahip tek üretici firmadır.

Öz Özler Deri’nin İstanbul’da 8 mağazası bulunmaktadır. 29 Ekimde Açılışı yapılacak olan yeni hava limanında dış hatlar terminalinde 2 yeni mağaza ile 10 mağaza sayısına ulaşılacak. Bu yeni mağaza ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin markamızı daha iyi tanımalarına imkan sağlayacaktır. Türkiye Genelinde toplamda 5702 Satış noktasın da, Yurt Dışın da 1411 satış noktasında ürünlerimiz siz dostlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca Ulusal ve uluslar arası 97 Markanın üretimini yapmaktadır. İç ve dış piyasalarda tercih edilen markalarımız , Guard , Diga , Özder , Paratik isimleriyle tüketici ile buluşmaktadır. Parakende mağzalarımızda sadece GUARD markasıyla hizmet verilmektedir. Avrupa, Orta Doğu ve Rusya, Türki Cumhuriyetler, Amerika gibi bir çok ülkeye ihracat yapılmaktadır. Öz Özler ,sürekli olarak Türkiye, Almanya, Rusya ve İtalya’da yapılmakta olan uluslararası deri Saraciye, Ayakkabı fuarlarına katılmakta ve Seçkin koleksiyonları dünya ve Türkiye pazarına sunmaktadır. Öz Özler Deri Ürünleri, Türkiye ve Dünya pazarındaki hak edilmiş saygın yerini almak, kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için, kendini sürekli yenileyerek geliştirmektedir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 7
Guard İstanbul Bayilik Şartları
Bayilik için Lokasyon Seçimi firma tarafından yapılır. Ticari şartlarda hem bayi hem de Guard İstanbul TK açısından olumlu olan lokasyon seçilmesine dikkat edilir.
Guard İstanbul Bayi Seçimi ve Onay Süreci
Yapılan toplantılar ve görüşmelerden sonra, detaylı ve profesyonel bir süreç sonunda bayi belirlenir. Proje detayları ve bayi Merkez Ofis ile paylaşılır ve onay alınır.

Guard İstanbul Mağaza M2 seçimi

Guard İstanbul mağazaları 50-80 m2 üzerine kurulmaktadır.

Guard İstanbul mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı Guard İstanbul standardı olarak, Franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti Franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

Siparişler, Guard İstanbul tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

Franchise alan, mağzacılık ve parakende sektöründe tecrübeli olmalı. Süreklilik arz eden kurumsal yapıya ve kadroya sahip olmalı.Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise alan’ın ayıracağı bütçe Franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.Ürünlerde tek marka politikası esastır.

Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli:
•Bayilik giriş ücreti talep edilmemektedir.
•Aylık cirodan belli bir kar talep edilmez.
•100.000 TL Teminat Mektubu Talep Edilmekte.
•Merkez tarafından önerilen perakende satış fiyatı uygulanır.
•Mağazada sadece Guard ürünleri satılmak zorundadır.
•Guard Konsept mağazacılık dekoru mimarımız tarafından verilen projeye göre birebir uygulanmalıdır.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Mehmet Akın İskender
Adres: iskender Akşemsettin MH. Tavukçuyolu CD. Tasdik SK. NO: 1 Sultanbeyli / İstanbul
Telefon: 00905336044315
E-Posta: akin.iskender@ozozler.com.tr
Web Adresi: guardleather.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.