Gs Galatasaray Store Bayilik Veriyor

Gs Galatasaray Store Bayilik Bilgileri

Galatasaray Store Türkiye’de 96 satış noktası, yurt dışında Kıbrıs ve Hollanda’da 2 satış noktası olan ve spor giyim sektöründe lisanslı ürünler konusunda bayilik veren markalardan birisi. Galatasaray spor kulübüne mali katkı sağlamak amacıyla kurulan Galatasaray Store konseptleri toplamda 35 ilde bulunuyor.

Galatasaray Store mağazası açmak isteyen girişimciler başvurularını mail ile yapıyor. bayilik@gsstore.org adresi üzerinden yapılan başvurularda girişimcilerden ad-soyad, telefon numarası, e-mail adresi ve bayilik açılması planlanan ve istenilen yer bilgilerini maile konu olarak yazmanız gerekiyor.

Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş ülkemizde en çok taraftarı olan kulüplerden birisi. Gs store olan ilgi diğer spor giyim markalarından daha fazla ve sadık bir müşteri kitlesine sahiptir. Her sene gösterdiği başarılar ile sporseverleri mutlu etmeyi başaran Gs spor kulübü bu başarısını ürün satışlarına da yansıtıyor.

Mağazalarda harici ürün satışına izin vermeyen Gs Store’ler girişimciye mağazanın açılışından , dekorasyonuna ve personel eğitime kadar destek vermektedir. Bayi adaylarında teminat isteyen marka işe sahip çıkacak ve başında duracak kişiler ile çalışmaktadır.

Gs store mağazalarında erkek, kadın, çocuk, bebek, ev, ofis ve aksesuar gibi bir çok kategoride ürünler bulunmaktadır. Lisanslı olan bu ürünlerin satış hakkı Gs Store açan girişimciye verilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.