Gritty Mobile Bayilik Veriyor

Gritty Mobile Bayilik Bilgileri

Gritty Mobile Telefon aksesuarları sektöründe hizmet veren bir marka. 80 ‘e yakın şubesi bulunan markanın yatırım bedelleri 100 bin liradan başlıyor. Bayilik veren Gritty Mobile’in toplam yatırım tutarı ise 150 bin liraya kadar çıkabiliyor. Girişimci adaylarına bayilik eğitimi veren firmada Makinalar, Kılıflar, Teknik Parçalar, Baskılı Kapaklar, Deri Kılıflar gibi farklı ürün seçenekleri de bulunuyor.

Gritty Mobile Bayilik Şartları

Firma bayilik vermek için yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler ile avm’leri tercih ediyor. İş yerinin cadde üzerinde olmasını isteyen firma en az 30 m2 üzerinden bayilik veriyor bu alan 200 m2 ‘ye kadar çıkabiliyor. Marka açılacak olan dükkanın ön cephesinin ise en az 2,5 m olmasını öngörüyor.

İsim hakkı ve cirodan pay almayan Gritty Mobile aynı zamanda girişimciye özel teşvik paketleride veriyor. Gritty Mobile ile aynı zamanda telefon satışı, fatura tahsilatı, kontör satışı gibi ilave işleri de yaparak cironuzu arttırmanıza izin veriliyor. Girişimcilerde başarma azmi, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olması ise işletilecek olan dükkanın verimliliğini arttırıyor.

2019 yılında da bayilik vermeye devam edecek olan markanın ortalama kar oranı ise Yüzde 300 ve Yüzde 500 civarında. Bayilik modelleri olarak ise 8 farklı çeşit girişimcilere sunan firmanın iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Gritty Mobile Bayilik iletişim bilgileri

Firmanın başvuruları kendi web sitesi Gritty.com.tr üzerinden yapılmaktadır.
Mercan Yokuşu Demirtaş Mahallesi Prof. Dr. Cemil Birsel Cad. No:28/A Fatih – İSTANBUL
0212 520 13 03

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.