Greyder Ayakkabı Bayilik Bilgileri

Greyder Ayakkabı Mağazaları Bayilik Bilgileri ve yatırım tutarları hakkında bilgiler. Greyder ayakkabı markasının toplamda 100’e yakın mağazası bulunuyor. Yurt içi ve yurt dışı bayilikler veren firmanın Romanya’da açılan 2 mağazası var.

Greyder Ayakkabı bayiliği almak 800 bin lira ve üzerinde tutuyor. Marka bu yatırım karşılığında anahtar teslim franchise hizmeti sunuyor. Greyder mağazasnın açılacağı lokasyonun belirlenmesi, mağazanın dekorasyonu, ürün alımları hakkında bilgilendirme, personel ve pazarlama eğitimi gibi bir çok konuda girişimciyi eğiten markanın sadık bir kitlesi bulunuyor. Greyder markası online olarakta en etkin ayakkabı satışı yapan firmalardan birisi. Özellikle avm ve işlek caddelerde yer alan markanın ayrıca corner bayilikte verdiğinide belirtelim.

Marka ayrıca son zamanlarda Greyder Kids konsepti ile sadece çocuklara hitap eden mağazalarda açmaya başladı.

Greyder Hakkında Bilgiler

60 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer alıyor. Sağlamlık, Kalite ve Dinamizmi merkezine alan, tutkusu; şıklık ve kalite olan herkesin beklentilerine inovatif çözümlerle cevap veren Greyder, 380’i aşkın satış noktasında takipçilerine hizmet sunuyor.

60 yıldır kusursuz üretim anlayışıyla ayakkabı aşkına hizmet eden Greyder, ‘Casual Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturdu. Bugün ‘Casual Modası’ Greyder’le birlikte vazgeçilmez bir akıma dönüştü.

Greyder, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

%100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Greyder, şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.