Gratis Bayilik ve Gratis Kişisel Bakım Marketi

Gratis Bayilik ve Gratis Kişisel Bakım Marketi

Gratis Bayilik Açıklaması

Gratis Türkiye’de en hızlı büyüyen kişisel bakım marketlerinden birisi olarak ilgi çekiyor. Gratis bayilik ve gratis mağazaları hakkında bilgiler sunacağımız bu yazımızda Gratis firmasından bahsederek konuya başlayalım.

Gratis Kişisel Bakım marketi olarak ağız bakımı, bebek, anne, çocuk, cilt bakımı, duş,banyo ve kişisel bakım ürünlerine odaklanan bir firma. 2012 yılında bu yana Gratis mağazaları hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Gratis alışveriş merkezlerinde özellikle çok hızlı büyümeye devam ediyor markanın sadece avm’lerde 300’e yakın mağazası bulunuyor. Kişisel bakımın marketi şeklinde konumlanan Gratis avm haricinde işlek caddelerde de yer alıyor. Toplam mağaza sayısı 500’ü geçen markanın çoğunluk hissesi (%55’i) Actera Group tarafından satın alındı.

Bu satın almadan önce Gratis markası Sedes İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ile Gratis İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin paylarından oluşuyordu. Actera Group ise danışmanlığını yaptığı fonların 2,8 milyar dolarını aşan sermaye bazı ile Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketidir.

Grubun bünyesinde Cinemaximum, Carnaval, Kamil Koç ve MAc gibi bir çok markada yer alıyor. Özet olarak bu kadar güçlü yatırımcıları olan Gratis bayilik vermiyor. Gratis bu yatrıımdan sonra bayilik veya franchise girmese bile ülkemizde bir çok yerde açılmaya devame decektir. Aynı zamanda Gratis yakın zamanda yurt dışına da açılabilir.

Özet olarak Gratis bayiliği almak isteyen girişimcilerin yeni yatırım kararlarından sonra sıklıkla şirketin web sitesini takip etmesi gerekiyor. Gratis harici markaların bayiliğini almak isterseniz Gratis konseptleri ile uyumluluğunu kontrol etmeniz gerekiyor.

Franchise Borsası Notları :

Kişisel bakım marketi konsepti açmaya kesin olarak karar verdiyseniz bu konuda size önereceğimiz markalar ile çalışabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasından size uygun bir firma bulamaz iseniz size özel olarak kozmetik markası oluşturabiliriz. Franchise Borsası uzun yıllara veren deneyimi ile sizlere bu konularda yardımcı olmaktadır. Bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz.

2 cevaplar
 1. Güvencan Güvenen
  Güvencan Güvenen says:

  ben gratis ıle gorustugumde kurumsal bır firima oldukları ıcın kendı ıclerınde bayılık dagıtmaktayız cevabını aldım sız ıse franchise verdıgını soyluyorunuz diyılım kı verıyor kımınle gorusmemız veya nere basvuru yapmamız gereklı ?

  Cevapla
  • Bilal
   Bilal says:

   Aynen öyle bende küçük çaplı araştırma yaptım,gratisin bağımsız kişilere çok zor şube açtırdığını öğrendim

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.