Granny's Waffles Bayilik

Granny’s Waffles Bayilik

Granny’s Waffles Bayilik

Granny’s Waffles gıda alanında faaliyet göstermektedir. Ana vatanı Belçika olup, ülkemizde oldukça büyük bir beğeniyle kabul gören waffle tadını İstanbullulara en leziz haliyle sunmak amacıyla, 2013 yılında Dubai’den Master Franchise alarak İstanbul’da ilk şubesini açmış bir işletmeyiz. Bu gün, alanında uzmanlaşmış, sektöründe en başarılı işletmelerden biri olarak İstanbul’da 4, Sakarya’da 2, İzmit’te 1 ve Dubai’de 3 şubemiz ile waffle lezzetini tatlı severlerle buluşturuyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız ilk günden bu günlere gelene kadar değişmeyen disiplinli ilkelerimiz ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız sayesinde kısa sürede gittikçe büyümüş 2017 yılında %33 pay ile Alman ortaklarımızla vizyonumuzu daha da genişletmiş ve dünyanın en iyi waffle markalarından biri olmak için hedefimizi büyütmüş bulunuyoruz. Her geçen gün kaliteyi artırma anlayışımız sayesinde Granny’s Waffles adını, waffle dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri haline getirmiş durumdayız.

Marka değerimizi korumak ve daha da güçlendirmek için alanında en etkin ustalarla çalışıyor, tüm tatlarımızı en doğal ürünleri kullanarak, içlerinde katkı maddesi bulunmadan üretiyoruz. Sağlıksız ve zararlı katkı maddelerinden uzaklaşmayı ve doğal olanı tüketmeyi hedefleyen bilinçli tüketicilerimizin beğenisi sayesinde bu gün, Granny’sWaffles güvencesi ve kalitesi ile waffle taze hamuru, waffle mix ve waffle soslarını dünyanın dört bir yanına ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Sağlık, kalite ve hijyen alanındaki titiz tavrımız ve şeffaf üretim anlayışımız ile Helal Sertifikası, İSO 22000, İSO 9001, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim Belgesi, Tarım Bakanlığı Gıda Satış Belgesi sertifikalarını almaya hak kazanmış ve daha başarılı olmak için asla durmadan, daima daha iyisini hedefleyerek çalışan bir işletmeyiz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Franchising / Bayilik Destekleri:reklam,yersecimi,bölge koruması

Bayilik Şartları:
Granny’s Waffles Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Granny’s Waffles işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:
Granny’s Waffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:
Seçilen işletmeci adayı, Granny’s Waffles tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Granny’s Waffles yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:
İşletmecilerimize, Granny’s Waffles açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:
Yatırım bedeli, Granny’s Waffles Keoskiçin 67.000 ₺ +KDV ’den başlamaktadır. Granny’s Waffles Mağaza için 73.000 ₺ + KDV’ den başlamaktadır. Granny’s Waffles’ın franchise’lere verdiği Granny’s Waffles şube işletmeciliği süresi 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden Royalty bedeli ve İSİM HAKKI bedeli alınmamaktadır. Reklam, pazarlama, sosyal medya yönetimi, grafiker çalışmalar vb. giderler için tüm şubelerden aylık sabit 150 usd ücret alınmaktadır.

Yer Seçimi:
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları ve ana arterler aranan özellikler arasındadır. Mağaza açılacak lokasyon Granny’s Waffles yetkilileri tarafından onaylanır.

Fiziksel Özellikler:
Granny’s Waffles Keosk Miumum 12 m2, mağaza minimum 30 m2 olmalıdır.Ön cephe genişliği; minimum 3.5 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Sorularınız:
Detaylı bilgi için (0216) 373 00 66 numaralı telefondan ve franchise@grannyswaffles.com.tr adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 69.000 TL – 130.000 TL. İsim Hakkı Alınmıyor.
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Tolga
Soyadı: KORKMAZ

1 cevap
  1. Cihan bideratan
    Cihan bideratan says:

    Bayilik almayi dusunuyorum.irlanda cumhuriyetinde yasiyorum.hatay iskenderunda bayilik almayi dusunyorum.yardimci ola bilirmisiniz.tesekkurker.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.