Gözlemecim bayilik veriyor 1

Gözlemecim bayilik veriyor

Ben cevdet Başusta 34 yıllık otelciyim kendi işim olsun diye çıktığım yolculuğa franchise ile ilgili olumlu talep geldiği için Bayilik vermeye karar verdim.

Benim gibi düşünen insanlar da kendilerine ait bir işi olsun. 2011 yılında 17,5m2 dükkan da 5 çeşit gözleme ile başladık şu an 700 çeşit gözleme yapıyoruz büyütmeye karar verdik yatırım maliyeti düşük, kar oranı yüksek.

Personel giderleri düşük. Sabah öğlen akşam yenebilir yanında çay kahve soğuk içecekler mevcut menümüz de.

Bir gözleme maliyeti 2/3 TL satış fiyatı 8/17 TL. Firesi yok sebzeler mevsimine göre kullanılır. Yazılı basında haber amaçlı 24 kez çıktık. Avrupa gezgin sitesi Trip  Advisor da İzmir de 2. 500 mekan arasında bir ve dört arası çingezgin sitesi topchoice sitesinde son 7 yılın birincisiyiz İzmir de. 40/50 m2 arası kurulum bedeli tabela ücreti dahil 130.00 TL alt yapı eğitim programı dahil cirodan % 5 alıyoruz anahtar teslim kurulum bir ay içinde teslim ediyoruz. Yarısı peşin diğer kalanın yarısı mağaza açıldığı zaman diğer kalanın bir ay sonra alıyoruz. Tüketilen malzeme şarküteri içecekler ve yufka anlaşma yaptığımız tedarikçi firma getiriyor. Diğer malzemeyi mağaza kendi tedarik ediyor. Anbalaj karton matbaa anlaştığımız firma dan mağaza temin ediyor. Öncelikli lokasyon cadde ve Avm .Eğitimleri yerimizde biz veriyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.