Goose Express

Goose Express

Goose Express Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi 15.10.2007 tarihinde İzmir’de Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Hava Kargo ve Hızlı Kurye Taşımacılığı konularında faaliyetlerine başlayan firmamız kısa süre içinde FIATA ve UTIKAD üyesi olmuştur. 01.04.2008 tarihi itibarı ile IATA üyeliği onaylanmış olan şirketimiz, aynı tarihten bu yana dünyanın her havalimanına GOOSE adı altında Hava Kargo ve Kurye Express taşımacılığına başlamıştır. Goose Express

İzmir Merkez Ofisimiz; Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 1380 m2 kapalı alan üzerinde; 580 m2 ofis ve 800 m2 depolama kapasitesine sahiptir. Goose Express
Depo alanımızda tam donanımlı tehlikeli madde odası mevcuttur. Depo yangına karşı en son teknoloji ürünü olan Işın Detektörleri ile yangına karşı koruma altına alınmıştır.
Şirket binamız ve depomuz 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır. Yangın ve hırsız alarm sistemleriyle güvenlik en üst düzeydedir. Goose Express
Bornova Operasyon Ofisimiz; Manisa, Kemalpaşa, Pınarbaşı ve İzmir şehir içi bölgelerine olan yakınlığı ve havaalanına olan ulaşım kolaylığı nedeniyle; geç saatlerde toplanan gönderilerinizin aynı gün çıkışını sağlayarak, esnek servis ve toplama zamanı seçenekleri sunmaktadır.
Adnan Menderes Havalimanı Ofisimiz; Hava Kargo ve Kurye Express gönderileriniz için havaalanı operasyonlarında kolaylık sağlamak amacıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı Kargo Binası’nda hizmet vermektedir.
İstanbul Ofislerimiz ( asya ve Avrupa yakası) ise Havalimanı’na olan yakınlığı ve İstanbul’daki operasyon olanakları ile Hava Kargo ve Kurye Taşımacılığı gönderileriniz için faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Hava Kargo ve Hızlı Kurye Taşımacılığında güvenilir; hızlı servis seçeneklerine sahip ve ekonomik çözümler üreten; Türk menşeli, Türkiye’nin lider firması olmak.

• Havalimanı veya adres teslim hava kargo gönderileri için; ekonomik ve tam zamanlı seçenekleri sunmak.
• Hızlı kurye gönderileri için; esnek toplama ve dağıtım ağımız ile güvenli ve zamanında teslim sağlamak.
• Tüm havayolu gönderileri için müşterilerimizin ihtiyaçlarının ötesinde hizmet sunmaya çalışmak.
• Yaratıcılık, yenilikçiliği ön planda tutarak değer yaratmak,
• Çevresel, sosyal ve ekonomik açılardan bugünden daha iyi bir yarın yaratmaya katkıda bulunmaktır.
• Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek.

bayilik veren firmalar,bayilik veren firmalar,

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.