GLOBOWAX DRY CAR CARE 2

GLOBOWAX DRY CAR CARE

GLOBOWAX DRY CAR CARE Türkiye’de 35 yılı aşkın uluslararası lojistik geçmişi olan ESA Logistics’in köklerinden gelen GLOBOWAX markamız yenilikçi konseptleri ile GLOBOTURK TİCARET LTD. şirketi bünyesinde oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir.

Markamız, 2006 yılı son çeyreğinden itibaren ülkedeki faaliyetlerine başlamış olup oto yıkama sektörüne yeni bir soluk getiren ve ülkemizde ilk olarak Mert ZANDALI tarafından isim bulan DRY CAR CARE adı verilen; Otomobilde “Kuru Temizleme” konseptinin ayrıcalıklarını ve avantajlarını ülkemize tanıtma ve benimsetme misyonunu üstlenmiştir.

Aynı zamanda firmamız dünyada 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe bir ilk olan canlılar için hayati önem taşıyan su kaynakları kullanılmadan mobil olarak yapılan ‘’Gezici ve Çevreci Araç Temizliği’’ uygulamalarını da hizmet ve istihdam olarak ülkemize kazandırma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

Markamız ise modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır. Tamamlanması 2 yıl süren ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı özel antlaşmalar ile sektörünün alanında lider markası olan GLOBOWAX | DRY CAR CARE, Türkiye’nin geneline yayılmış bayii ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

VİZYON

GLOBOWAX bugüne kadar gelinen noktada engin tecrübesi ve bayi ağı ile hizmet alanlarını her geçen gün genişleterek başarı ile hizmet vermektedir.

Günümüzde GLOBOWAX markası DRY CAR CARE konsepti haricinde 2014 yılı itibarıyla oto bakım sektöründeki tüm mevcut olan alternatif uygulamaları da profesyonellik alanına ekleyerek hedeflerini bir basamak ileriye taşımıştır. Yenilikçi “susuz araç temizliği” konseptinin dışında klasik basınçlı yıkama uygulamaları, buharlı temizlik uygulamaları ve profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını da bünyesine kazandırarak ülkemizde oto bakım sektörde faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet içeriğine sahip firma olmayı başarmıştır.

Aynı zamanda GLOBOWAX noktalarında çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde mini onarım ve ekspertiz hizmetleri, cam filmi ve kaput koruma filmi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Franchise modeli ile dengeli bir büyüme hedefleyen GLOBOWAX, son kullanıcılara sunduğu yeni ve ayrıcalıklı hizmetlerle bayilerine ve bayi adaylarına bölgelerinde ilk ve tek güçlü oyuncu olma avantajını da sunmaktadır.

Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen GLOBOWAX lojistik sektöründeki deneyimi ile ürün tedarik zincirini kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine sadece ülkemizde değil global anlamda dünya genelinde fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

GLOBOWAX, 2006 yılı ile birlikte faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geliştirmektedir. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal çalışmalarla sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta, Avrupa temsilciliğini de açmış bulunmaktadır. Gerek Türkiye gerekse de Avrupa genelinde gerçekleştirilen faaliyetlerle güçlü kurumsal yapısıyla ve sağlam temeller üzerine oturtulan sistemiyle GLOBOWAX markası Türkiye ve dünya genelinde büyümeye devam etmektedir.

Firmamız, modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır.Tamamlanması 2 yıl süren ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı özel antlaşmalar ile sektörünün alanında lider ve öncü firması olan GLOBOWAX | DRY CAR CARE, Türkiye’nin geneline yayılmış bayii ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

MİSYON

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde ‘’NANO- Teknolojik’’ ürünleri, ‘’Çevreci’’ yaklaşımı ve ‘’Ekolojik’’ yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Konsept, Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan klasik oto yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız ‘Susuz & Gezici Araç temizliği ‘ konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

NASIL BAYİ OLURUM

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiyede de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME | ADRESTE OTO YIKAMA KONSEPTİ

Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ´in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

DOĞA DOSTU ARAÇ / OTO YIKAMA SİSTEMİ

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE
BAYİLİK / FRANCHISING YOLUYLA BÜYÜYECEK

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde de franchising verecek.

Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

FRANCHISING DETAYLARI
Hizmet Tanımı : Profesyonel Oto Temizlik Hizmetleri, Susuz Araç Yıkama Teknolojileri, Adreste Araç Temizliği Konsepti, Oto Kuaför Hizmetleri, Nano Teknoloji ve Koruma Uygulamaları,
Kuruluş Yılı : 2006
Toplam Çalışan Sayısı: +250
Merkez Ülke: Türkiye
Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
Franchise / Bayi Şube Sayısı : +55
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 26
Hedeflenen Şube Sayısı : 500

Önerilen Konseptler =>

1. seçenek ) Minimum 2 araç girişi olan ofis ve uygulama alanı büyüklüğü (60 mt2 için 2 araçlık alan ve ek olarak 15 mt2 ofis alanı düşünülebilir. )

[ 1.peron standart temizlik uygulamaları için, 2.peron profesyonel detaylı temizlik uygulamaları için gereklidir. ]

2. seçenek ) Potansiyel Dükkan içine araç girişi yapılamayacak, merkezi konumda ve standart bir ofis formatında da olabilir. Dükkanın dış cephelerinde bulunan 2 araçlık boşluk alan söz konusu temizlik ve kuaför uygulamaları için değerlendirilebilir.

3. seçenek ) ( sadece mobil hizmet odaklı çalışma için ) Minimum 30 m2 ofis büyüklüğü ve en az bir servis aracı -tercihen Fiat Fiorino veya Corsa One sınıfı araç ya da Scooter Motorsiklet.

4. seçenek ) Dükkan maliyeti olmadan, ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı olarak gezici hizmet verilen iş modelidir. ( maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer seçeneklere oranla düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması verilmez )

Aranan İşletmeci Özellikleri

GLOBOWAX DRY CAR CARE

Girişimcide Aranan Özellikler :
(1) – Perakende sektöründe ve franchise açılacak bölgede tecrübeye sahip olmak
(2) – Opersayonu bizzat denetlemek ve yönetmek
(3) – Dinamik ve titiz işletme kültürüne sahip olmak
(4) – Minimum 3 yıllık franchise sözleşmesi yapmak
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :
(1) Telefon ve Mail ile Bilgilendirme
(2) Ön görüşme
(3) Yer Seçimi
(4) Franchise / Bayilik Sözleşmesi
(5) Kurulum
(6) Personel Eğitimi

Ek Hususlar :

Yatırım Bilgileri GLOBOWAX DRY CAR CARE
Bayilik / Franchise Şartları:

Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1) -Yatırım bütçesi: 10.000 TL ve Üzeri
(2) – İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
(3) – İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4) – Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında
Hedef Bölgeler : Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : – 50 TL – 75 TL / metrekare ( Tabela , Görseller ve Zemin Seramik Tadilatı )
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 20.000 TL – 25.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa ve eğitim dahildir.)
Tahmini Ortalama Şube Açılış Maliyeti (Sabit+Mobil) : 20.000 TL – 40.000 TL ( Sıvı ürün grupları içeriği , makine & ekipman adetleri ve dükkan metrekaresine göre değişkenlik gösterir.) GLOBOWAX DRY CAR CARE

* Yaklaşık 10.000-15.000 TL ‘si sıvı ürün grubu karşılığı + 10.000-15.000 TL’si Profesyonel Detaylı Temizlik Demirbaş Makine Grubu ve Tamamlayıcı Ekipmanlar +5.000-10.000 TL’si İşletmeciye Ait Tahmini Tadilat Gideridir.

**bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa, eğitimlar, dükkan tabelası (ort4m x 1m boyutunda) ve ortamalama 60 mt2 için zemin tadilatı ( siyah ve beyaz damalı seramik karo döşeme) ve ofis içi görsel maliyetleri dahildir. GLOBOWAX DRY CAR CARE

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : min. 5.000 TL ve üzeri
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 15- 21 gün arası
Reklam Katılım Ücreti : Ortak Reklam / Havuz Sistemi
Gelirden Pay : Pay Alınmıyor GLOBOWAX DRY CAR CARE

Kazanç Tablosu GLOBOWAX DRY CAR CARE

Ortalama Kar Marjı : Standart uygulamalarda %250 ( toplam maliyetin 2,5 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise 1 birim maliyet (ürün+işçilik) => / ort. 10-15 birim kar
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 2 – 6 Ay
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli :

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Markamız Profesyonel olarak Susuz Araç Yıkama Konsepti ‘ni Türkiye ‘ye marka kimliğiyle hizmet ve istihdam olarak kazandıran LİDER ve ÖNCÜ marka konumundadır; 8 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki bayi ağı ve başarısı kanıtlanmış franchise modeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca ; Dünya’da ilk kez söz konusu ürünleri yaratan PATENTLİ firma ile yetkinlik statüsünde koordineli olarak çalışmaktadır. Markamız, tecrübesi ile bayi ve operasyon anlamında önemli tecrübelere sahiptir ve günümüzde Yurtdışına da Franchise vererek ihracat gerçekleştirmektedir.

ÖNEMLİ UYARI
Malesef yeni vizyonlar yaratılan her sektörde olduğu gibi bizim iş alanımızda da konseptin karlılığını gören ve kısa yoldan para kazanma amacındaki bazı şahıslar, tabiri ile MERDİVENALTI üretim yaparak / KORSAN ürünler piyasa çıkarmışlardır. Özel içerik ve formülasyonu olan Ana ürün grubumuzun “Orjinal Ürün” ürüetim maliyetleri ile piyasada bulunan ve herhangi bir standart temizlik kimysalları grubu ile aynı maliyetlerde olan SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ürünleri arasındaki fark daha ilk aşamada satış maliyetlerinden dahi KOLAYLIKLA tahmin edilebilmektedir.. Tabi ki en önemli fark karşılaştırmalı ürün uygulamalarında BARİZ bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Piyasadaki sözde alternatif (SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ) ürün grupları araçlarda çizilme , buğulanma, hare bırakma gibi olumsuz etkilere sebep olmaktadır. GLOBOWAX DRY CAR CARE

Sektördeki sorumluluğumuzun bilincinde olarak siz değerli tüketicileri bu konuda bilgilendirmek görevimizdir. GLOBOWAX DRY CAR CARE

GLOBOWAX | DRY CAR CARE olarak tüm teknik dökümanlara, kalite belgelerine sahibiz ve Türkiye’de tespitini yaptırdığımız Istanbul Teknik Üniversitesi Onaylı “ÇİZİLMEZLİK RAPORU” bulunmaktadır.

Marka olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede tüm Türkiye genelini sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile buluşturmak; Yatırımcıları ise yeni, benzersiz, kazançlı ve fark yaratan iş modelimiz ile tanıştırmaktır.

Bu nedenlerle yatırım yapmak istediğinizde markamızı da mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. GLOBOWAX DRY CAR CARE

Siz Değerli Yatırımcıları da GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailemizin bir parçası olarak görmekten memnuniyet duyacağız..

DRY CAR CARE Tarafından Franchise´a Sunulacak Hizmetler:
(1) – Ürün Tedariği
(2) – İşletmenin açılabileceği konumlar ile ilgili danışmanlık desteği
(3) – Belirlenen faaliyet bölgesi göz önünde bulundurularak fizibilite çalışmasının yapılması ve gerekli sermaye, ödeme koşulları, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi bilgilerin sağlanması
(4) – Mağazanın açılım aşamasında iş planının oluşturulması için destek
(5) – Personel, ürün ve sistem kullanım eğitimi
(6) – Gerektiğinde Franchise´ın problemlerine anında çözüm getirilmesi
(7) – Tanıtım faaliyetleri, organizasyonlarda danışmanlık desteği
(8) – Tasarım / Matbaa Grafik Çalışmaları Desteği

franchise veren firmalar,bayilik veren firmalar

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.