global medical travel 2

global medical travel

global medical travel  Tıbbi Turizm Nedir?
Medikal tedavi için her yıl milyonlarca insan Tayland, Hindistan ve Malezya gibi ülkelere gidiyor. Onlar yüzlerce farklı tıbbi tedavi ve prosedürleri, yüksek eğitimli uzmanlar tarafından gerçekleştirildi-amaçlı tesislerde. Evde yapacaklarının bir kısmını ödüyorlar ve aynı anda denizaşırı bir tatil yapıyorlar.

Bu hızla büyüyen endüstri, medikal turizm, küresel sağlık ya da sağlık seyahati olarak bilinir .
Belki de uygun fiyatlı, kaliteli kozmetik cerrahi için yurtdışına seyahat eden insanların olduğunu duymuşsundur. Ancak kozmetik cerrahi, tıbbi turistlerin kullanabileceği seçeneklerden sadece bir tanesidir. Avustralya’da elde etmek için pahalı bir prosedür düşünebilir veya uzun bekleme listelerini içeriyorsa, şans çok daha düşük bir maliyetle ve bekleme süresi olmadan denizaşırı ülkelerde bulunabilir.
Bunlardan herhangi biri senin gibi mi ses çıkarıyor?
“Bu diş prosedürüne gerçekten ihtiyacım var, ancak alıntıladığım fiyatı karşılayamam.”
“Ben aylarca ameliyat bekleme listesine girdim … bunun gerçekleşmesi için ne yapabilirim?”
“Daha genç görünmek istiyorum ve sağduyulu ve rahatlatıcı bir kurtarma istiyorum.”
“Seyahat ve sağlık iki hayatımdaki en önemli şeylerden.”
Eğer öyleyse, o zaman, tıbbi tedavi için yurtdışına çıkmak aradığın cevap olabilir.

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı yurtdışı tıbbi tedavi için seyahat ediyorlar. Onları çeken maliyet tasarrufu veya bekleme süresinin olmaması veya tıbbi tedaviyi egzotik bir tatille birleştirme şansı olabilir.

“Tıbbi turizm güvende mi?”
Hemen hemen her memnun tıbbi turist bu tek soru ile yola çıkıyor.

Yurtdışındaki bir doktora ve hastaneye güveninizi vermeyle ilgili endişeleriniz olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, Global Health Travel’te uzman doktorlar ve akredite edilmiş tesislerle uğraşıyoruz.

Tedavilerin yapıldığı tesislerin çoğu tıbbi turistler için tasarlanmıştır. Prosedürünüzü yerine getiren doktor son derece deneyimli olacak ve muhtemelen Avustralya uzmanı olarak birinci dünya üniversitelerinde aynı eğitim almış olacak.

Global Health Travel’te, gerçekleştirdiğiniz işlem sayısı ve başarı oranı da dahil olmak üzere doktorunuz hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Aslında, muhtemelen doktorunuz hakkında, Avustralya’da ameliyat olmanız durumunda olduğundan daha iyi haberdar olursunuz!

Bilgilendirilmiş bir seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz ve bu, tıbbi seyahatinizi planlamanıza yardımcı olması için Küresel Sağlık Seyahatini seçmenin nedenlerinden sadece biridir.

Neden Küresel Sağlık Seyahat?
Burayı şimdiye kadar okuduysanız, muhtemelen medikal turizm fikrinden ilham aldınız ve bunun sizin için olduğunu düşünebilir. Peki neden Küresel Sağlık Seyahatine ilişkin düzenlemelerinize güvenin?

1. Yolun her adımında yanındayız.
Organize etmek seyahat en iyi derecede korkutucu olabilir, süreç boyunca size yardımcı olabilecek birine ihtiyacınız vardır.
Daha fazlası için>

2. Sağlığınıza kendimizi adamız.
Yurtdışı geziniz hakkında harika anılarınız olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapacağız. Ancak öncelikle, güvenli, stresli olmayan bir iyileşme için bol miktarda zaman bırakmanızı sağlamalıyız.
Daha fazlası için>

global medical travel

3. Estetik cerrahiden daha fazlasını sunuyoruz.
Avustralyalıları yurtdışında düşük maliyetle temin edebilen çok çeşitli yüksek kaliteli tıbbi tedavilere tanıtmak istiyoruz.
Daha fazlası için>

 

4. Oradaydık.global medical travel

Müvekkilim olduğunuzda, tavsiye ettiğimiz imkanlar ve yerler hakkında birinci elden bilgi ve deneyim sahibi insanlarla ilgilendiğinizi biliyorsunuzdur.

Işlemler ve tedaviler
Varış yerleri
Hastane akreditasyonu
Tıbbi seyahat finansmanı
GHT blog
Yeterince okuduysanız ve size nasıl yardımcı olabileceği hakkında konuşmak isterseniz lütfen kaydolun ve çok yakında iletişime geçeceğiz.

Prosedüglobal medical travel

rlerden bazıları
Göz Ameliyatı
Kozmetik / Plastik cerrahi
Cilt / Yaşlanma Karşıtı
Ortopedik / Kalça / Diz
Diş hekimliği
Kısırlık tedavisi
Koruyucu Tanı
Alternatif Sağlık
Ağırlığa Zarar Cerrahisi
Omurga Muayenehanesi

Bizimle iletişime geçin

Avustralya 0412 595 100
Tayland +612 8005 8449

Facebook https://www.facebook.com/topdocsasia

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.