Frutation

1999 yılında Amerika’da açılan ve kısa sürede 15 ülkede 1168 mağaza zincirine ulaşan, 450 milyon dolardan fazla cirosu bulunan, “İnsanların her gününü özel kılabilmek” vizyonuyla hareket eden Edible Arrangements, çilekler, ananaslar, üzümler, portakallar ve kavun gibi taze meyvelerle, çiçek görüntüsüne sahip buketler, meyve sepetleri, bardakta meyveler, meyve suları ve kutu meyveler hazırlayarak sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor.

ABD, Kanada, Porto Riko, İngiltere, BAE, Suudi Arabistan, Kuveyt, Hong Kong, İtalya ve Katar’da şu an faaliyette olan mağazalar ile her geçen gün dünyada bir trend haline gelen Edible Arrangements, 2010 yılından itibaren Türkiye’de Frutation adıyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da franchise mağazalarımızda hizmet veriyor.

Frutation, 3 senede her sene %70 üzerinde büyüyerek 2013 yılında alanda, Edible Arangements master franchiseler içerisinde en iyi girişimci (International Master Franchise Of the year) ödülünü aldı.

Frutation sizlere, doğum günlerinden, yıl dönümlerine ofis partileri ve kutlamalardan yeni iş tebriğine kadar uzanan özel günleri daha da özel kılacak taze meyve buketleri sunuyor. Taptaze meyveler enfes çikolata sosuyla buluşup, usta ellerin tasarımıyla her önemli gününüze özel, şık aranjmanlar haline geliyor.

Frutation®, kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcılara, hem keyifli hem de oldukça kazançlı bir iş fırsatı sunuyor. Her geçen yıl büyümeye devam eden Frutation’a 200.000 TL yatırım bedeli ve 30 bin dolar franchise bedeli gibi bir yatırımla siz de sahip olabilirsiniz.

 

Türkiye’de 2010 yılında faaliyete geçenFrutation, 2013 yılında alanda, Edible Arangements master franchiseler içerisinde en iyi girişimci (International Master Of the year) ödülünü aldı.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1999
Çalışan Sayısı 100
Mağaza Sayısı 14
Franchise İsim Hakkı Bedeli 30.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 100.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 130.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.