Frog Mağaza

Frog Jeans Bayilik

Frog Jeans Bolu’dan yola çıkan ve 8 mağazaya ulaşan giyim markalarımızdan birisi. 4 franchise işletmesi bulunan Forg’un bayilik şartları ve yatırım tutarı açacağınız mağazanın m2 sine göre değişkenlik göstermektedir.

Frog Jeans Hakkında Bilgiler

Her zaman fazla moda felsefesi ile merkez ofisinde depolama, tedarik, yönetim, muhasebe ve finans gibi operasyonel birimlerin yanında lojistik organizasyonun da yer aldığı şekilde konumlanmış ve mağazacılık olarak Bandırma, Balıkesir, Samsun, Zonguldak, Düzce, İstanbul/Güngören, İstanbul/Kadıköy, İstanbul/Bakırköy olmak üzere 8 mağazamızda uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerimize ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktayız.

Frog 2016 yılından itibaren FRG Mağazacılık Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yoluna devam etmektedir. Frog, yurtiçi ve yurtdışı yatırımları ile bir çok nokta da yatırımlarına devam etmeyi hedeflemektedir.

Frog, fast fashion akımını benimsemiş ve sektördeki bir çok markaya göre fiyat, çeşitlilik ve kalite konusunda müşteri memnuniyeti gözeterek farklılık yaratmış dolayısıyla sektördeki diğer markalara karşı rekabet gücünü artırmıştır.

FRG Mağazacılık Tekstil İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.
Telefon : 0850 850 3764

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.