frıends burgers bayilik veriyor

frıends burgers bayilik veriyor

friends burgers bayilik franchise veriyor
Neden Franchise?

“Franchise bir “ayrıcalık” verme sistemidir. Ayrıcalık ile markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.”

Franchising
Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Türkiye genelinde yaygınlığımızı arttırmak için “kazandır-kazan” prensibiyle yatırımcıları franchising ağımıza katılmaya davet ediyoruz.

Friends&Burgers olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli ve reklam katılım payı talep ediyoruz.
Halen devam etmekte olan restoranlarımızın mimari konseptini yenileme projesiyle daha modern bir görünüme kavuşacak şubeler oluşturacağız. Bu yeni konsept, hareket alanı ve yatırım maliyetlerinin uygunluğu sebebi ile kısa sürede hızla yol alarak ”friends&burgers” markamızı büyütmeyi amaçlıyoruz. Oluşturacağımız yeni konsept şubelerimiz , yeni ortaklıklar ile büyümeye devam edecek.

SİZE BAŞARIMIZI PAYLAŞMAYI TEKLİF EDİYORUZ.
Neler İstiyoruz?
Friends&Burgers olarak kurumsal amacımız, müşteriye en iyi hizmeti vererek, kazanç sağlayan restoran zincirimizi genişletmektir. Bu amaca iki taraflı ulaşabilmek amacıyla, ortaklarımızdan bazı kriterleri karşılamalarını beklemekteyiz.

Perakende sektörünün önemli kriterlerinden biri lokasyondur.

Bu sebeple ortaklarımız, işletmeyi açmaya uygun bir lokasyon seçmelidir. Bu konuda son onay tarafımızdan verilmektedir.

Seçilen lokasyonu Friends&Burgers mimari standartlarında inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansal şartlar sağlanmalıdır. Franchise sistemimizi içeren sözleşme imzalanmalıdır.

Sizin mağazanız bir anlamda bizim mağazamız da olacağı için profesyonel yaklaşım ve sürekli işbirliği çok önemlidir.

Ürün tedariki tamamen Friends&Burgers tarafından sağlanacağı için, ortaklarımızdan banka teminatı vermeleri istemekteyiz.

Nelerde Açılabilir?
Cadde Üstü: Merkezi konumlu, düz girişli, yaya trafiğinin yüksek olduğu bölgelerde en az 80 m2, cephesi 4 m ve üzerindeki mekânlar tercih edilmelidir. Söz konusu lokasyon mutfak ve depolama alanı olan, bay ve bayan WC bulunan, müşteri alanı 10 masadan fazla restoranlardır.

Friends&Burgers konseptimiz için ortalama 80 m2’ye kadar alanlar yeterli olabilmektedir.

Alışveriş Merkezi: AVM şartlarına göre mimari projesi yapılan mağazalardır.

Lokasyonda Dikkat Edilecek Noktalar
Hedef lokasyon: Yaya trafiğinin yüksek olduğu, insanların zaman geçirmeyi sevdiği tüm bölgeler.

Ulaşılabilirlik: Hedef kitle restorana rahatlıkla ulaşabilir mi?

Görünebilirlik: Restoran rahatlıkla fark edilebilir durumda mı?

Büyüklüğü ve Planı: “Friends&Burgers” koşullarına ve gerekliliklerine uyuyor mu? Alan işletimsel olarak uygun mu?

Araç Trafik Akışı: Araçlar restoranı gördüklerinde güvenli bir şekilde dönüş yapabiliyorlar mı? Araçlar için gün içerisinde (özellikle yemek saatlerinde) park yeri bulunabiliyor mu?

Finansal Uygunluk: Seçtiğiniz konum ve model bütçenize uygun olmalıdır.

Yapının Durumu: Seçilen yapının ne ölçüde tadilata ihtiyacı olduğu belirlenmelidir.

Teknik Uygunluk: Seçilen yapı, gider, baca, doğalgaz gibi konularda uygun teknik altyapıya sahip olmalıdır.

Komşular: Bölgedeki komşular ve diğer kiracıların restoran üzerindeki etkisi araştırılmalıdır.

Rakipler: Bölgedeki rakipler göz önünde bulundurulmalıdır ve onların üzerinde avantaj elde edilebilecek bir bölge seçilmelidir

(Eğer müşterilerin çoğu iş çevrelerinden restorana araç ile geliyorlarsa, bu çevrelere rakiplerinizden daha yakın olmak bir avantaj sağlayacaktır.)

Talep Üretkenleri: Eğer bölgenizde başka burger satıcıları ve başarı sağlamış restoranlar varsa bu bölgedeki aynı tarz ürünlere olan talebi göstermektedir. Bölgedeki diğer işletmeler Bölgedeki birbiriyle alakalı ve tamamlayıcı özellik gösteren işletmeler göz önünde bulundurulmadır.

“Friends&Burgers” noktası olma kararı verildikten sonra doldurulacak başvuru formunu takiben üzerinde anlaşılan lokasyon için bir kâr-zarar tablosu raporu hazırlanacaktır.

friends burgers Franchise Rehberi
Destek Hizmetleri:
İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

friends burgers Eğitim
Eğitim, başarılı bir işletmenin en önemli şartıdır. Bu sebeple yeni bir lokasyon açılmadan önce o lokasyonda çalışacak personel, Friends&Burgers Operasyon Eğitim Departmanı tarafından belirlenecek mekân ve zamanda gerekli oryantasyon eğitimlerini alarak çalışmaya başlamalı ve devam eden süreçte güncel eğitimlere katılmalıdır.

friends burgers Gıda Güvenliği
Gıda güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin mutlak talebi ve gıda üretiminin ön şartıdır. Bu şartı sağlamak için Gıda Güvenliği Kontrol Sistemi kurulması zorunludur. Bu ihtiyaca cevap veren ISO 22000, gıda sektöründe uluslararası geçerliliği olan, tehlike ortaya çıkmadan tedbir almayı ve güvenliği sağlayan bir yönetim sistemidir.

friends burgers Sürekli İşbirliği
Sürekli İşbirliği, çalışma prensibimizin ve iş ortaklığımızın temel ilkelerinden birini teşkil etmektedir. “Birlikten dirlik doğar” yaklaşımıyla iş ortaklarımız ile sürekli iletişim halinde ve sürekli işbirliği içerisinde olmayı tercih ederiz.

friends burgers Kurumsal Sorumluluk
Kurumsal Sorumluluk, piyasada güvenirliği olan markamızın tüm değerlerinin muhafaza edilmesi için bir ön şarttır. Müşterilerimize karşı sorumluluğumuzdan ve bize duyulan güvenden doğan bu sorumluluğumuzun tutarlılığı ve sürekliliği kurumsal varlığımızın da devamını sağlamaktadır. Kurumsal Sorumluluğumuz kısaca müşterilerimize karşı sorumluluk, çevreye karşı sorumluluk ve kendimize karşı sorumluluğumuz olarak ifade edilebilir.

Paylaşmak Güzeldir…

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.