FRANCHISE DANIŞMANLIK FİRMALARI 2

FRANCHISE DANIŞMANLIK FİRMALARI

FRANCHISE DANIŞMANLIK FİRMALARI
Birçok yeni franchise şirketi tüm franchise sistemlerinin değiştirilebilir olduğu ve herhangi bir danışmanlık firmasının onlara gerekli hizmetleri verebileceği inancıyla Franchise danışmanlık firmalarına yönelir. Prospektif bir franchise alanına şirketleri için uygun bir franchise stratejisi değerlendirmesi, tasarımı ve geliştirilmesi yerine, franchise danışman firmaları, şablonlara dayalı olarak tamamlayıcı franchise açıklama belgeleri ve pazarlama stratejileri sunar. Franchise danışmanlık firmaları, nitelikli franchise danışmanlarıyla aynı düzeyde hizmet vermektedir.

Bir franchise açıklama belgesine sahip olmak, yeni bir franchise alanının yasal olarak franchise sunmaya başlamasına izin verir. Tutarlı ve sürdürülebilir bir franchise sistemi elde etmeye çalışıyorsanız, yasal belgelerinizin sisteminiz için iyi yapılandırılmış bir stratejiye dayandığından ve franchise’larınızı etkin ve verimli bir şekilde desteklemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmasının zorunludur. Uygun franchise yapısı, franchise sahibinin benzersiz marka vaadini yansıtabilmesi için, franchise edilen şirketin kültürünü anlamaya dayanmaktadır. Aynı zamanda, franchisyenin franchisee’nin ihtiyaç duyacağı desteği sağlamasına ve franchise alanının ve franchisee’nin ekonomik hedeflerini gerçekleştirmesine olanak tanıyan ekonomik modellemeye dayanan şekilde yapılandırılmasına izin verilmelidir.

Kalifiye bir Franchise Danışmanının Faydaları
Nitelikli bir franchise danışmanı yapmak, bir franchise sistemi başarılı ve başarısız olmasını sağlayabilir. Franchise danışman ve hukuk müşavirlerinin, yapısının, bayilerin alımının, sistem desteğinin ve ekonominin uyumlu olması için müşterilerimizin franchise tekliflerinin doğru olmasını sağlamak için çalışır. Böylece, bayiler, kendi sistemleri için uygun franchise’leri alabilirler ve franchise’ler, franchise alanlarını kendileri destekleme ve franchise sistemini büyütme becerisi ile seçebilirler. Bayilik ve franchise alanlarının eşitliklerinin korunması, uygun bir franchise sistemi geliştirirken odak noktasıdır.

Profesyonel bir franchise danışmanı ile çalışmak, sadece yüksek kaliteli rehberlik, uzmanlık ve hizmetler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir franchise paketleyicisi ile rekabetçi bir maliyetle bu hizmetleri sunar.
Franchiseborsası olarakta bizler büyümek isteyen firmalara ve yatırım yapmak isteyen yatırımcılara destek vermekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.