Fortunato Cafe

Haziran 2007 yılında Edirne Keşan’da ilk şubesini açtı.

Lezzetli kahveleri, rahat ve konforlu konsepti ve güleryüzlü hizmetiyle kısa sürede siz misafirlerimizin beğenisini kazanarak Türkiye çapında ulusal bir marka olma yolunda ilerlemeye başladı.

Kuruculuğunu daha önce de Türkiye’nin ilk internetten online bilet satış merkezini kuran Garanti Gayrimenkul Yatırım Ltd. Sti.’nin yaptığı Fortunato, kendine özgü lezzetlerden oluşan zengin menüsüyle ve Kolombiya, Kenya, Brezilya ve Guatamala’dan özel olarak toplatıp harmanlattığı %100 Arabica Çekirdeği ile hazırlanan kahvesiyle 54 kişiden oluşan profesyonel ekibiyle İstanbul, Edirne, Manisa ve Yalova’daki 5 mağazasıyla ve zincire eklenecek yeni halkalarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde 2007 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar aşağıdadır.

MAĞAZANIN YERİ

Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenebilmekle beraber Fortunato’nun da daha önceden belirlediği lokasyonlarda değerlendirilebilir. Bulunan noktaların 100 metrekare ve üzeri olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.

MAĞAZA DEKORASYONU 

Dekorasyon ile ilgili Fortunato’ nun  belirlediği bir mimar belirli konsept dahilinde bir tasarım hazirlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri dükkan metrekaresine göre degişiklik göstermektedir.

PERSONEL EĞİTİMİ

Personel eğitimleri mevcut mağazalarımızda açılıştan en az 15 gün önce tarafımızdan verilir.

KÂR MARJLARI 

Kâr marjlarının en yüksek seviyede seyretmesi için yeni ürün çalişmaları ve araştırmaları devamlı suretle yapılmaktadır.

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2007
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 05
Franchise İsim Hakkı Bedeli 25.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 70.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 100.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.