FISTIK BAHCESİ

Fıstık Bahçesi kurulduğu günden beri Gaziantep İli başta olmak üzere Ülkemizin bir çok il ve ilçesindeki pastanelere, baklavacılara, tatlıcılara, unlu mamullere, dondurmacılara, restoranlara, otellere, helvacılara, lokumculara, cezeryecilere, pişmaniyecilere, çikolatacılara vb. bir çok sektöre yönelik antepfıstığı, badem, fındık, ceviz içi, kayısı çekirdeği içi ve yerfıstığını farklı şekillerde işleyip ambalajlayarak satışını yapmaktadır.

Fıstık Bahçesi2010 yılına kadar al-sat yaptığı sektöre yönelik işlenmiş antepfıstığı, badem, fındık, ceviz içi, kayısı çekirdeği içi ve yerfıstığını kurmuş olduğu kendi tesislerinde üretimini yaparak bu ürünleri pazara Fıstık Bahçesi markasıyla sunmaktadır.

Fıstık Bahçesi Gaziantep İlinde kurmuş olduğu tesislerinde günlük 1000 kg. iç fıstık ve diğer ürünleri işleme kapasitesine sahip olup, üretimini yapmış olduğu antepfıstığını direk üreticiden (köylüden) ve fıstık halinden alıp fıstığın tüm aşamalarını kendi tesislerinde tamamlayarak pazara sunmaktadır.

Fıstık Bahçesi üretimini pastanelere, baklavacılara, tatlıcılara, unlu mamullere, dondurmacılara, restoranlara, otellere, helvacılara, lokumculara, cezeryecilere, pişmaniyecilere, çikolatacılara vb. sektörlere yönelik gıda tüzüğüne uygun, hijyenik ortamda tane ve işlenmiş ürün olarak imalatını yapmaktadır.

Fıstık Bahçesi Sektörde fark yaratmak, lider olmak vizyonu, rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme misyonu anlayışı ile hareket etmektedir.

Fıstık Bahçesi bu ülkenin geleceğine ve insanlarına güvenerek, geleceğe umutla bakarak, kalitenin, istikrarın,  güvenirliğin ve dürüstlüğün en sonunda kazanan olacağı bilinci doğrultusunda üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır.

İçindekiler

 Üretimimiz

Fıstık Bahçesi fıstığın tüm işlenme aşamalarında temizlik ve hijyen konularında taviz vermeden gıda üretim şartlarına dikkat ederek üretim yapmaktadır.

Fıstık Bahçesi olarak standart üretimimiz dışında, müşterilerimizden gelebilecek farklı ürün işleme ve çeşitlendirme taleplerini de değerlendirmekteyiz.

 

FISTIK BAHÇESİ FRANCHİSE/BAYİLİK ŞARTLARI

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2012
Çalışan Sayısı 6
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 30.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.