FISH & CHIPS 1

FISH & CHIPS

Fish & Chips

Fish & Chips markası İngiltere’de 152 senedir var olan ve 6.000 üzerinde restoranı olan bir markadır. Klasik bildiğiniz sardalya – hamsi – kalamar – karides – fish finger – balık köfte – balık şiş- balık bifteklerden oluşan ürünlerimiz, yanında kızarmış patates ve salata ile servis edilmektedir.
Fish&Chips tescilimizle Fish&Chips balık fast food dükkanlarını,Türkiye’nin her yerinde metrekaresi 2.200 TL.lik (+KDV) bir maliyetle anahtar teslimli dükkanlar yapıyoruz.. Hem de FRANCHISING BEDELİ ALMADAN…15 günde ANAHTAR TESLİM.

Balık Restoran Bayiliği Almak

Eskilerin ‘Can boğazdan gelir’ atasözü günümüzde daha çok hissedilir olmaktadır. Beslenmesine dikkat etmeyen kimselerde, özellikle de gençlerde daha çok hastalık ve kırılganlık durumları olmaktadır. Hele ki ülkemizde bu duruma daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü Türkiye’de balık tüketimi iyi seviyelerde değildir ve bunu yükseklere çıkarmak önemli görülmektedir. İşte vatandaşlar için bu görevi yerine getirmek için 2010 yılında kurulmuş olan Fish and Chips’ler balık restoranı olarak hizmet vermeye başlamışlardır. İzmir merkezli açılan ve tüm Türkiye’ye bayilikler veren Fish & Chips sizler için de bir fırsat olabilir. Üstelik hiçbir franchising bedeli dahi almadan anahtar teslimi olacak şekilde bayilikler vermektedir.

Fish and Chips Balık Restaurant Bayiliği İçin Aranan Genel Şartlar

Fish and Chips Balık Restoran Bayiliği için aranan şartlar oldukça makuldür. Bayilik bedeli olarak sizden hiçbir bedel istenmediği gibi bayilik sürecinde en büyük yardımcınız yine Fish And Chips olacaktır. Bu süreçte sizden istenen mekanın sizin tarafınızca belirlenmesidir. Bu durumun temininden itibaren 20 gün içinde dekorasyonu tamamlanan dükkan size teslim edilmektedir. Fish & Chips tarafından sağlanan bir diğer önemli avantaj ise bir adet motosiklet size tahsil edilir, eğitim verilir, kıyafet de Fish & Chips’tendir. Sıkı durun açılış ve kokteyl gibi aktiviteler de yine ana firmaca karşılanmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken balık restoranı açmak için girişimde bulunmak ve mekan ayarlamak olacaktır. Bundan sonrası artık Fish And Chips’e kalan kısımdır.

Google Reklamları

Fish & Chips İle Hayatınız Değişsin

Girişimci ruhunuzu ön plana çıkararak yapacağınız bayilik başvurusu ile Fish and Chips Balık Restoran Bayiliğialabilmeniz oldukça kolaydır. Tüm bu süreçte sizlere yardımcı olarak açılış sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olan Fish And Chips sizlere güzel bir yön çizmiş olacaktır. Bu sayede siz de ülkemizde balık tüketen insan sayısına katkı sağlamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında yapacağınız başarılı ve kararlı bir çalışma ile sektörde etkili ve kalıcı olmayı gerçekleştirebilirsiniz. Siz de daha fazla geç kalmadan Fish & Chips’e başvuru yaparak balık restoran açma işlemlerini başlatın.

Fish&Chips FRANCHİSEVE BAYİLİK ŞARTLARI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2008
Çalışan Sayısı 25
Mağaza Sayısı 05
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 70.000,00 TL

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.