FIFTYEIGHT 2

FIFTYEIGHT


Kahve çekirdeği de işinin ehli kimselerin eline geçtiğinde, narin bir şekilde kavrularak ve eşsiz bir özende hazırlanarak içtiğimiz diğer kahvelerden 58 kat daha lezzetli ve 58 kat daha kıymetli hale gelir.
FIFTYEIGHT olarak elmastan ilham aldık ve elmas gibi 58 kat daha lezzetli kahveler hazırlamak için yola çıktık. Siz kıymetli misafirlerimizin içtiği herhangi bir kahve olmamak için kahve çekirdeklerimizi özenle seçtik ve onları mükemmel bir oranda karıştırdık. Sizlerin tanıdığı en doğal lezzeti, daha önce hiç karşılaşmadığınız bir tat ile yeniden yorumladık ve kahvedeki elmas oranı yakaladık.
Yüksek tempolu hayat bizleri hem fiziksel hem de zihinsel olarak yıpratıyor. Kendimizi daha iyi ve mutlu hissetmemizi sağlayacak, günün yorgunluğunu atacak mekanlar keşfetmeye çalışıyoruz. FIFTYEIGHT’i bu anlayışla yola çıkarak kurduk. Hedefimiz siz değerli misafirlerimizin kendisini normalde olduğundan 58 kat daha rahat ve iyi hissetmesini sağlamak. “Kahve bir yaşam tarzıdır.” felsefesiyle siz kahve tutkunlarına kahvenin en iyisini hem de 58 kat daha iyisini sunarak damaklarınızda hoş tatlar bırakmayı amaçlıyoruz.
Kahve denilince kalite ve lezzetimizle akla gelen ilk firma olmak ve kahvenin elmas oranı olmak istiyoruz.
FIFTYEIGHT; kahvenin elmas oranı…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.