Federal Coffee Company Bayilik Veriyor

Federal Coffee Company

Ülkemizde kahve sektörü her yıl yüzde 700 oranında bir büyümeye sahip. Ülkemizde yatırımcı ve girişimcilerin dikkatini çeken sektörde, her yıl yüzlerce kahve dükkanı açılıyor. Peki bunların hangileri başarılı oluyor? Başarılı olanların farkı nedir? İşletmenin yapısında olmazsa olmaz elementler nelerdir? Bir kahve dükkanında mimari unsurların başarıya etkileri nelerdir? Bu ve merak edilen tüm soruların cevaplarını Federal Coffee Company ile yapacağınız görüşmelerde bulabilirsiniz.

İşletme prensipleri ve denetim hakimiyetinin sağlanabilmesi açılarından, Federal franchise verdiği işletmelere ortaklık yapısı anlayışıyla girer. Kahve haricinde sağladığı ürünler için kar amacı gütmez. Yeni açılan dükkanların kuruluş maliyetleri göz önünde bulundurularak, işletmenin en kısa zamanda kara geçebilmesi hedeflenir ve bunun için gerekli destek marka tarafından sağlanır.

Mekanın seçilmesi, mimari dekorasyonu, teknik ekipmanı ve çalışacak elemanların eğitimleri aşamalarında bire bir bulunur, her türlü desteği profesyonel ekibiyle sağlar.

2016 Yılı’nda kuruluşundan itibaren İstanbul’da Galata / Sefaköy / Nişantaşı, Ankara Via Flat, Adana Ziyapaşa, Ankara Bilkent noktalarında franchise olarak açılan işletmeler mevcuttur. Mersin, Sakarya ve Eskişehir içinse ilk şubelerin anlaşmaları yapılmıştır.

Federal Franchise Tipleri:

Coffeeshop : Örnek olarak İstanbul Galata Şubesi. Dekorasyonu, menüsü ve kapasitesi ile tam bir coffeeshop olarak hizmet verir.

Coffee + : Örnek olarak İstanbul Nişantaşı şubesi. Dekorasyonu, menüsü ve alkollü kokteylleri ile kahvenin yanında daha zengin ve seçkin bir yemek menüsü sunar.

Espresso Bar : Kolay kurulan dekorasyonu, daha hızlı hazırlanan ve take away elverişli seçenekler sunan yemek menüsü ve daha kısa çalışma saatleri ile yeni bir konsept.

Master Franchise tüm ülke haklarının verildiği franchise tipidir.

Federal Coffee Company Franchising koşulları için franchise@federal.coffee adresine talebinizi gönderip, 0212 223 30 55 numaralı hattımızdan teyit alabilirsiniz.

1 cevap
  1. ali karakuş
    ali karakuş says:

    frençayzing sisteminiz hakkında bilgi almak istiyorum ankarada frençayzing sisteminize girmek istiyorum şartlar nedir öğrenebilmem mümkünmü

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.