Fanfan Cafe Franchise Veriyor

Fanfan Cafe Franchise Bilgileri

Fanfan Cafe Gıda ve Kahve sektöründe bayilik veren markalardan birisi. 3 Şubesi bulunan Fanfan Cafe İstanbul merkezli bir firma. Firmanın ortalama yatırım tutarı 500 bin lira civarından başlıyor. Ortalama kar oranı ise restoranlara göre değişkenlik gösteriyor. Yeni dönemde 10 bayilik verecek olan marka kardan pay almıyor ve girişimcilere proje, pazarlama ve personel eğitimi veriyor.

Aktif yaşayanlara sağlıklı lezzetler..
Fanfan Cafe, genç ve hızlı yaşayanlar için, kaliteli ve besin değeri yüksek malzemelerle hazırlanmış sağlıklı lezzetler sunmaktadır. Dinamik ve yenilikçi ekibimizle, günümüz hızlı yaşam tarzına uygun, taze, hafif ve sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Müşterilerimizin yorum, eleştiri ve isteklerine kulak veriyor, onların beğenilerini rehber ediniyoruz. Mutfağımızda hijyene, ortamımızda samimiyete öncelik veriyoruz. Fanfan Cafe’nin kurucusu Ayça Işık, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar İsviçre (Cenevre)’de finans sektöründe çalıştı. 2008’de Türkiye’ye döndükten sonra, sektörden ayrılıp hayali olan cafe-restoran işletmeciliğine adım attı. 2014 yılında sıfırdan başlattığı
girişim, Maslak- Levent ve Etiler bölgelerinde ciddi müşteri potansiyeli ile çalışmalarına devam ediyor.

Fanfan Kronoloji
2014 – Fanfan Cafe, İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde ilk şubesi ile faaliyete başladı. İlk günden itibaren müşteri memnuniyetini hedef alarak hep daha iyisini sunmak üzere yol aldı.
2015 – Maslak’ta ikinci şubesini açan Fanfan Cafe paket servise başladı. Maslak plazalarda
çalışan beyaz yakalılar ve etraf sakinleri tarafından kısa sürede benimsendi.
2016 – Maslak’ta 4 katlı yerinde mutfak, ambalaj deposu ve muhasebe birimleriyle merkez binasında faaliyete geçti.
2016 – Etiler – Levent şubesi hizmete girdi. Levent çevresindeki plaza çalışanları ve Etiler-Ulus çevresindeki site sakinleri kısa zamanda Fanfan lezzetlerinin müdavimi oldular.

Fanfan 3’lüsü – Vazgeçemediklerimiz
Müşteri Memnuniyeti : Lezzetlerimiz ve servisimiz ile memnun müşteriler kazanmak için çok çalışıyoruz. Hedefimiz mutlu müşteri sayısını her gün katlayarak çoğaltmaktır.
Doğallık ve Hijyen : İnsan sağlığını ve hijyeni tüm iş süreçlerimizde ön planda tutarız. Ekibimize ve müşterilerimize karşı her zaman en sağlıklı en doğal olanı sunmayı hedefleriz.
Lezzet ve Sağlık : Müşterilerimize hatırlanacak ve fark yaratacak servis vermek gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz sağlıklı ve lezzetli yemekler ile akıllarda iz bırakırız.

Ürünler – Özel Lezzetler
Fanfan olarak bizler, fast food diye adlandırılan ve hızlı servis edilen ürünleri sağlıklı öğünler haline getirmeyi amaç edindik. Menümüzü; sağlıklı, doğal, lezzetli ve hızlı servis edilebilir hale getirmek için merkez mutfakta sürekli olarak AR-GE ve üretim çalışmaları yapmaktayız.
• Mutfağımızda katkılı madde içermeyen özel yapım soslar
• % 100 dana etinden üretilen ev yapımı köfte
• En kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesi ile hazırlanan soğuk ve sıcak sandviçler
• Mevsim sebzeleri ile günlük pişirilen zeytinyağlılar
• En taze malzemeler kullanılarak hazırlanan salatalar ile doğallıkta fark yaratan zengin, hemen her damak tadına uygun bir menüye sahibiz.

Fanfan Cafe Bayilik iletişim bilgileri
Merkez Tel:+90(212)276 0422 – fanfan@fanfancafe.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.