ERA GAYRİMENKUL

ERA GAYRİMENKUL

ERA GAYRIMENKUL TURKIYE , Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu girişimi ile operasyonlarına başladı.

ERA GAYRIMENKUL TURKIYE ’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.
Vizyonumuz
Dünyada 40 yılı aşan uluslar arası ERA deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, ERA ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm müşterilerimizi memnun etmektir.
Misyonumuz
ERA GAYRIMENKUL TURKIYE olarak misyonumuz, franchising sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile, sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli gayrimenkul danışmanlarının yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.
Kazanç Zinciri
ERA GAYRIMENKUL TURKIYE Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği porföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran ERA’ya özgün başarı modelidir.

  • Afrika’da Güney Afrika, Mısır,
  • Asya’da Çin, Endonezya, Japonya, Güney Kore, Malezya, Singapur, Tayvan, Tayland,
  • Kuzey Amerika’da 500’ü aşkın ofisi ile 46 eyalette,
  • Karayipler’de Aruba, Bahamalar, Guadeloupe, Turk ve Caicos Adaları,
  • Ortadoğu’da Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliği’ni de içeren ofisleri ile dünya gayrimenkul pazarında hizmet veren uluslararası bir markadır.

Avrupa’da 1.000’i aşkın ofisiyle Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre, Türkiye’de hizmet veren ERA, Avrupa’nın lider gayrimenkul ağıdır.

ERA GAYRIMENKUL TURKIYE “Dünyanın En İyi Gayrimenkul Pazarlama İşletim Sistemi” olarak kurgulanmıştır. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeler ile birlikte Özellikle tüm dünyada uygulamış olduğu franchise geliştirme destekleri ile ofis tutundurma yüksek bir oranına sahip olan ERA, bu konuda rakipsiz olan bir franchise geliştirme şirketidir.ERA kültürü, genel merkez ile ofisler arasında sıkı bir bağ oluşturarak ofislerin sürekli geliştirilmelerini ve bölgelerinde başarılı olabilmelerini sağlayan metodojiler içerir.

Bu paralelde hedefimiz, her bölgede olmakla birlikte, “Bölgenin En İyi Ofisleri”ni oluşturmaktır. “%100 Başarı” sloganıyla birlikte “Mutlu Ofis, Mutlu Bayi, Mutlu Çalışan” en önemli hedefimizdir. Ayrıca yarattığımız ve yaratacağımız katma değerli hizmet paketleriyle “Sektörde Fark Yaratan” bir network olabilmek adına yoğun çalışmalar sürdürülmektedir ve sürdürülecektir. ERA GAYRIMENKUL

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.