era gayrimenkul

era gayrimenkul

era gayrimenkul  YENİ BİR ÇAĞA MERHABA

ERA Türkiye, Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu girişimi ile operasyonlarına başladı.

ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

VİZYONUMUZ era gayrimenkul
Dünyada 40 yılı aşan uluslar arası ERA deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, ERA ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

MİSYONUMUZ
ERA Türkiye olarak misyonumuz, franchising sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile, sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli gayrimenkul danışmanlarının yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.

Kazanç Zinciri
ERA Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği porföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran ERA’ya özgün başarı modelidir.

ERA Dünya’nın en büyük Gayrimenkul Şirketlerinden birisi olan Realogy Grubuna bağlı ve 1971 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan dünyanin en büyük gayrimenkul pazarlama networklerinden bir tanesidir. Realogy Grubu her yıl yaklaşık 2 Milyar $’lık bir portföy pazarlama hacmine sahiptir, ETHISPHERE şirketi tarafından ise 2013 yılında “Dünyanın En Kurumsal” şirketi seçilmiştir.era gayrimenkul

  • Afrika’da Güney Afrika, Mısır,
  • Asya’da Çin, Endonezya, Japonya, Güney Kore, Malezya, Singapur, Tayvan, Tayland,
  • Kuzey Amerika’da 500’ü aşkın ofisi ile 46 eyalette, era gayrimenkul
  • Karayipler’de Aruba, Bahamalar, Guadeloupe, Turk ve Caicos Adaları,
  • Ortadoğu’da Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliği’ni de içeren ofisleri ile dünya gayrimenkul pazarında hizmet veren uluslararası bir markadır.

FRANCHİSE VEREN FİRMALAR , BAYİLİK VEREN FİRMALAR , EMLAK BAYİLİK

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.