English Home Yurt Dışında Bayilik Veriyor

English Home Bayilik Bilgileri

English Home Yurt Dışında 8 ülkede franchise şubelerini açmaya başladı. ENGLISH HOME franchise sistemi hakkında ki net bilgiler İngilizce sunum halinde sitesinde yer alıyor. Firma yurt dışında bayi olacaklara mağaza standartları olarak belirli ölçüler ve bayilik modelleri sunuyor. Konsept mağazalar, Shop in shop ve Mega Store şeklinde konseptleri olan marka bayilik alan girişimcilerden müşteriyi memnuniyetle karşılamalarını ve onlara Bir ENGLISH HOME mağazasında geri dönmeleri için harika bir deneyim sunmalarını istiyor.

Personel Eğitimi, Pazarlama planı ve Dekorasyon konusunda franchise alan kişilere destek olan firmanın toplamda yurt dışında 115 mağazası buunuyor.

ENGLISH HOME 2008 yılında basit bir düşünceye dayanarak kuruldu. Bugün ENGLISH HOME, dünyanın en büyük ev tekstili ve dekorasyon markalarından biri haline geldi ve 8’den fazla ülkede satışa sunuldu. Avrupa ve Ortadoğu’da milyonlarca insan ENGLISH HOME ürününe sahip oldu. Başarımızın büyük bir kısmını, sadık temsilciler olan ve markamızı dünya çapında inşa etmemize yardımcı olan özel franchise’larımıza borçluyuz.

İdeal franchise partnerinde neler aranıyor?

Ev mobilyası ve / veya moda tutkusu
Kanıtlanmış bir sicili ile perakende deneyim
Finansal kaynaklar
Yerel pazarda uzmanlık
Mükemmel müşteri hizmetlerine bağlılık

English Home Franchise iletişim Bilgileri

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3-1 34768 ÜMRANİYE / İSTANBUL / TURKEY
Telephone: +90 216 987 39 39 / 6074
E-mail: franchising@englishhome.com.tr

Önemli Not: English Home Yurt içinde 320 mağazası bulunuyor ve bu mağazaları kendisi yönetiyor. Kısaca firma yurt içinde bayilik vermiyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.