Ender Baklavacısı Bayilik

Ender Baklavacısı Bayilik

Ender baklavacısı Firmamız 1947 yılında Bursa’nın ilk tatlıcısı olan Hacı Mecit’in yeğeni Necmettin Usluy Tarafından Yeşil Caddesinde kurulmuştur.

Yıllarca titizlikle yürütülen tatlı imalat ve satışı Necmettin Usluy’un emekliliği ile beraber kızıNezahat Didinen’e geçmiştir. Firma Eşi Behzat Didinen ve oğulları Serhat, Serdar, Serkan Didinen’in el birliği ile verilen hizmeti arttırmak amacıyla Bademli (1999) ve Geçit (2002) şubeleriyle imalat ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.
Ürünlerinin üretim koşullarında gerek hijyen gerek kullanılan malzemelerin kalitesi ve çeşitliliği yarım asırdan fazla zamandır tercih edilmesinin en önemli sebepleri olmuştur.
Sürekli yenilenen ve her türlü zevke hitap eden ürün çeşidi, evlere servis hizmeti, firmalara toptan satış ve franchising politikaları Türkiye’de ilk on firma arasında yer almasını öngörmüştür.

Ender baklavacısı Franchise

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler
Müşteri ilişkilerinde başarılı, markayı ve işletmeyi ana işi olarak gören, gıda perakendeciliği yapmış işletmeciler.
Gerekli yatırımı yapacak işletme sermayesine sahip olmak.
Aktif çalışma, bilgi, beceri ve tecrübesini işe isteyerek yansıtan güler yüzlü girişimci.
Hijyen kurallarına hassas, takım çalışmasını uygulayan, firmanın kimyasına uyum sağlayan, elemanları iyi yönetme ve iyi organizasyon yeteneğine sahip olan işletmeciler.
İyi bir pazarlamacı, mutlu ama ölçülü bir esnaf ve yeni yatırım yapabilecek girişimci ruhunu taşımalı.

Sistemimiz Hakkında

Franchise için başvurular alındıktan sonra, adayların firmamıza uyum sağlayacağına karar verildiğinde; şehir, bölge ve aday işyeri incelenir. Bu noktalarda uygunluk sağlandığında Franchise Sözleşmesi imzalanır. Adaylarımız projeye uygun olmak koşuluyla kurumsal dekorasyonu kendileri yapabileceği gibi Ender Baklava tarafından da anahtar teslim dekorasyon hizmeti alabilmektedir. Franchise operasyonu açılış öncesi ve sonrası eğitim satış hedefleri, kampanyalar tartışılır ve karara bağlanır.

Firma denetimler yaparak sistemin işleyişini kontrol eder. Bayilerimiz kendi bölgelerinde onayımızı almadan herhangi yazılı ve görsel basında reklam projesi üretemezler. Her türlü kampanya, reklam, yazılı ve görsel basında duyurular merkezimiz tarafından hazırlanıp bayilere sunulur. Marka bedeli alınmaktadır.
Verilen Destekler
Eğitim
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Proje
Ortak Reklam
Mal Temini
Pazarlama

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.