Elegance Optik Shops

2000 li yılların başlangıcından itibaren yerel ve küresel piyasalarda yoğun şekilde yaşanan kalite, fiyat, organizasyon ve yenilikçilik merkezli yoğun rekabet, beraberinde coğrafi sınırlara bakılmaksızın ticari stratejik ortaklıkları, global ölçekte güç birlikteliklerini getirmiştir. 2008 yılının son aylarına gelindiğinde, Türkiye ve Dünyada yaşanan ekonomik kriz ve optik perakende sektörüne olan yansıması, innovasyonun artık kaçınılmaz biçimde gerekli olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır.

Dünya pazarlarındaki gelişmelere uygun olarak Türkiye’de optik müesseseleri zinciri kurmak amacıyla, hali hazırda ticari faaliyetlerini sürdüren optisyenlik müesseselerinin ortak kurumsal kimlik ve ortak yönetsel anlayış etrafında bir araya gelmesi ile Elegance Optik Shops (EOS) organizasyonu hayata geçmiştir.

Vizyon

EOS organizasyonu, innovasyonun optik sektöründeki karşılığı olmakla beraber, gelecek 5 yıl içerisinde sektörün en büyük organize perakende yapılanması haline gelecek ve bu güçten hareketle gelişen dış pazarlardaki yerini alacaktır.

Misyon

Ülke genelinden, katılımcı optisyenlik müesseselerinin yerel ve uluslararası rekabet koşullarında, kurumsal ve yönetsel bir organizasyon içerisinde varlıklarını ve karlılıklarını sürdürebilir kılmaktır.

Stratejik İş Birliği

Stratejik İşbirliği dünya pazarlarındaki gelişmelere uygun olarak Türkiye’de, optik müesseseleri zinciri kurmak amacıyla, hali hazırda ticari faaliyetlerini sürdüren optisyenlik müesseseleri ile Elegance Optik Shops A.Ş’nin sözleşme dahilinde gerçekleştirdiği ticari işbirliğidir

Elegance Optik Shops mağazaları müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve tüm istekleri karşılayacak farklı seçenekler sunabilmektedir. Müşteriler Elegance Optik Shops’larda dünyanın en ünlü markalarını bir arada bulabilirken Türkiye’de başka hiçbir mağazada satışta olmayan markalar da EOS Mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2000
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 60
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 50.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 150.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.