El Torito

fdgh

Türk damak zevkine en yakın mutfaklardan biri olan Meksika mutfağının en özgün örneklerini sunan El Torito, yenilenen elit dekorasyonundan mönüsüne tam bir Meksikalı.

“Küçük boğa” anlamına gelen El Torito, Amerika’nın ünlü bir restoranlar zinciri Türkiye’de 2000 senesınden beri kaliteli ve kusursuz hizmet anlayısını felsefe edınerek yenilenen elit dekorasyonu ile Meksika mutfağının lezzetlerini seçkin konuklarına sunmaktadır. Meksika yemekleri kadar gözde olan mekanımız, 500 kişilik kapasitesiyle İstanbul’un tek Real-Meksika restoranı.

Restoranımız Her gün 12:00-24:00 saatleri arasında hizmet verimekte olup; Sanatçılar, Politikacılar, İş Adamları ve Cemiyet hayatından ünlü isimlerin oluşturduğu çok geniş bir müşteri potansiyeline sahip.

Ayrıca özel davet ve organizasyonlar, iş yemekleri ve iş toplantıları,  dogumgunlerı, grup kutlamaları gibi özel gunlerinizdede Tecrübeli, eğitimli ve güleryüzlü servis elemanları, temiz sağlıklı ve herbırı alanında uzaman aşçılarımız ve şeflerimiz ile size dünyanın her yerinde alışılagelmiş El Torito lezzet ve kalitesini güleryüz eşliğinde sunuyoruz.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1954
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 04
Franchise İsim Hakkı Bedeli 50.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 60.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 200.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.