Ejderha Nefesi’nden Nitro Dondurma

Ejderha Nefesi’nden Yeni Nitro Dondurma Konsepti. 39.000 Lira artı Kdv olan Nitro Dondurma Konsepti Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlamıştır. Eğlenceli serinlik sloganıyla yola çıkan girişim fikri için bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ejderha Nefesi’nden Nitro Dondurma

Sıvı nitrojenden dondurma yapımı, bir süreden beri bilinmekle birlikte günümüzde oldukça yaygınlaştı. Bizde bu enfes lezzeti sizlerle buluşturmak için işe koyulduk! 🙂 içeriğinde “NORMAL” dondurmada bulunan, uzun süre muhafaza olmasını sağlayacak KORUYUCU MADDELER YOK, SAĞLIKSIZ TATLANDIRICILAR YOK. ŞEKER, YAĞ YOK.

Ejderha Nefesi’nden Nitro Dondurma

Soluduğumuz havanın %78’inin azot, %20’sinin oksijen, %2’sinin ise diğer gazlardan oluştuğunu hepimiz biliriz. Kimya ile yakından ilgili olmayanların bilmediği ise nitrojen ile azotun aslında aynı olduğudur. -320 fahrenhayt yani -196 derecede bile sıvı halde kalabilen azot, yani nitrojen, renksiz, kokusuz ve tatsız bir madde. Sıvı nitrojen, yiyeceklerin dondurulması ve tıp alanında oldukça yaygın kullanılıyor. Dünya mutfaklarında ünlü şeflerin vazgeçilmezi.

Tamamen DOĞAL, SAĞLIKLI , TAZE

Sizler için, olabilecek en sağlıklı ve en soğuk dondurmayı yapıyoruz! Hemen karşınızda, birkaç dakika içerisinde,seçebileceğiniz taze meyve seçenekleri, lezzetine lezzet katacak soslar ve süslemeler ile Nitro-Dondurma hazırlıyoruz! Bu yöntemde donma çok hızlı olduğu için, buz kristallerinin oluşumu gerçekleşmiyor, dolayısıyla yerken ağızda daha yumuşak ve pürüzsüz bir his veren nefis bir dondurma elde ediyoruz. Size de keyfini sürmek kalıyor!

Ejderha Nefesi Bayilik Bilgileri

Yetkili : Enis varol – 0 544 790 29 31
İletişim Bilgileri için Franchise Formunu Doldurmanız gereklidir.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.