Ejderha Nefesi Uygun Fiyata Kazançlı Bayilik Fırsatı
Ejderha Nefesi

Ejderha Nefesi Bayilik

2016 yılında Amerika’da başlayan ve hızla yayılan ürünümüzü şimdi Türkiye’de Ejderha Nefesi adı altında sizlerle tanıştırıyoruz. Ejderha nefesi sunduğu ürünleri hızla soğutarak servis eder. Hazırlanımı, sunumu ve tüketimi görsel bir şölen şeklinde olması, kendisini diğer bütün yiyecek maddelerinden ayrı tutuyor. Bardakta satılan ürünler resimlerde ve videolarda gördüğünüz gibi servis edilir. Bir bardak porsiyonla sunulan ürünümüzün kar oranı %200-%300 arası değişmektedir.Diğer bir ürünümüz ise Nitro-Dondurma’dır.Her iki ürün de alışagelmişin dışında olduğundan görsellik ön plandadır. İnsan geçişinin yoğun olduğu bölgelerde dikkat çekiciliği sayesinde ciddi satış rakamlarına ulaşılabilir. Ejderha Nefesine yapacağınız yatırımı 3 aydan kısa bir sürede geri kazanabilirsiniz.

Ejderha Nefesi Yakında Açılan Bayileri

Ümraniye Merkez
Konya Merkez
Balıkesir Merkez
Ankara Antares Avm
Antalya Agora Avm
İstanbul Metrocorner Avm
Nevşehir Nissara Avm
Elazığ park 23 Avm
Bağcılar Çarşı
Kütahya Merkez

Ejderha Nefesi Çok Yakında Açılacak 16 Bayisi de yakında burada listelenecektir.

Ejderha Nefesi Ne Yapar ?

Ürünler genel olarak soluduğumuz havada %78 oranında bulunan azot yardımıyla iki aşamada yapılır. Yurtdışında dragon breath diye bilinen dilimize çevirisi Ejderha Nefesi olan ve markaya ismini veren ürünün ülkemizde eşi ve benzeri yoktur.Sıvı azot yardımıyla hazırlanan ürün her aşamasında alıcıya görsel bir şölen sunarak cezbediyor. Tüketilmesi sonucu ağızdan çıkan duman, görsel yönünün dışında tüketilen ürünün lezzeti ve sıradışılığı ilgi çeken ikinci kısımdır. Ağızda bıraktığı hoş tadın yanında serinlik hissi ve anlık da olsa bir ejderha kimliği kazandırır. Tüketenlerin büyük bir çoğunluğunun şaşkınlıkla eğlendiği, sloganı ‘Eğlenceli serinlik’ olan Ejderha Nefesi markası yenilikleri değerlendirmeyi bilen yatırımcılarıyla hızla bayileşmeyi hedefliyor.

Nitro-Dondurma Nedir?
Sıvı nitrojenden dondurma yapımı, bir süreden beri bilinmekle birlikte günümüzde oldukça yaygınlaştı. Biz de bu enfes lezzeti değerli müşterilerimize sunmak için gerekli araştırmaları tamamladık ve çalışmaya başladık.

Nitro-Dondurma’nın içerisinde “Ejderha Nefesi”nde bulunan azot maddesi baş rol oynuyor. Tamamlayıcı ürünler ise mevsim mevyeleri ve dondurma kremasıdır. Bu ürünü özel ve tercih edilir kılan ise “NORMAL” dondurmada bulunan uzun süre muhafaza olmasını sağlayacak hiçbir koruyucu madde içermemesidir.Müşterinin önünde anlık olarak hazırlanması, taze meyve kullanımı, doğallığı ile müşterilerimizin vazgeçilmezi olmuştur.

Azot Zararlı Mıdır?

Azot gaz halinde soluduğumuz, yaşamak için gerekli olan atmosferdeki havada %78 oranında bulunmaktadır. Tabiri uygun olursa o olmazsa hiçbir canlı nefes alamaz. Sıvı haldeyken ise doğru kullanımda sağlık açısından tamamen güvenli ve zararsızdır. Azot zaten gıda hazırlanışlarında ve medikal sektöründe de güvenli oluşu sebebiyle sık sık kullanılmaktadır. Sıvı azotun insan vücuduna direk teması harici insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Bayimiz Olun İlklerden Olun

Yaklaşık olarak 1 yıldır ürünü araştırıp geliştiren ekip son 4 aydır sıcak satış yapmaktadır.
Karşılaştığı tepkiler sonucu bu eğlenceli markayı Türkiye’de nitelikli olarak tanıtan firma Ejderha Nefesi’dir. Bu bağlamda isim bilinirliği arttırmak ve daha büyük kitlelere hitap edebilmek için belli bir süre geçerli olacak bir kampanya dahilinde hızla bayileşilecektir. Bu keyifli ve kazançlı işimizi Türkiye’nin her yerine yaymayı hedefliyoruz. Markamızı ve sürekli genişleyen ürünlerimizi bizler en iyi şekilde temsil ederek işini aşkla yapıp ailemize yeni bireyler katmak için Franchise sistemi ile yayılmayı uygun gördük. Büyüyen ve sürekli kar eden ailemize katılmak için gerekli şartları ve süreçleri konuşmak için bizlere mail atabilir ve arayabilirsiniz.

Ejderha Nefesi Bayilik Konseptleri

Kiosk modeli 39.000 TL

Kiosk modeli ( Ejderha nefesi ve nitro-dondurma ) kalabalık ve yoğun avm’ler, plajlar, işlek caddeler ve meydanlar için uygun olan konsepttir.

Stand modeli 28.000 TL
Anahtar teslim 500 satışlık ürün ve malzeme ile birlikte Cafe ,restoran vb. gibi yerlerde satış ve işletmeye ek gelir getirebilecek alanlarda kullanılır.

Stand konsepti işlek ve ana cadde üzeri, müşteri devamlılığı olan, mutfağı geniş cafe restorantların görünen bölümlerine mini stand olarak Ejderha Nefesi uygulanabilir. Hem menünüzde ejderha nefesi ürünleri olur hemde günlük cironuza ciddi bir katkı sağlamış olursunuz.


Ejderha Nefesi Bayilik Bilgileri

İletişim Bilgileri için Franchise Formunu Doldurmanız gereklidir.
Ejderha Nefesi Bayilik Başvuru Formu

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

5 YORUMLAR

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.