Eftekin Kozmetik Parfüm Bayiliği Veriyor

Eftekin Kozmetik Franchise ve ülke disdribütörlüğü olarak iki tip bayilik veriyor.

Firmamız kozmetik sektöründe saç bakım yağları parfüm çeşitleri şampuanlar duş jelleri saç kremleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.Yurt içinde ve yurt dışında franchise bayiliği ve ülke disdribütörlüğü gibi bayilik sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılama gayreti içerisindeyiz.

Franchise ve ülke disdribütörlüğü olarak iki tip bayilik alınabilir yeni iş kurmak ve macera aramadan garantili kazanç isteyen girişmciler için yüksek kar oranı ile gözde bir sektör olan parfüm sektöründe dünyanın önde gelen fanchise konsepti uygulayıcıları tarafından hazırlanmış dünya sıralamasında üst düzeyde olan bir mağaza yapısını sizler için sunuyoruz

Neden markamız tercih ediliyor ? sadece parfüm üretmiyoruz daha çok kozmetik çeşidi daha çok satış ve kar demek bu da bizi diğer parfüm firmalarından ayıran en önemli özelliklerden biridir sunduğumuz desteklerin sınırsız olması tercih edilme sebeplerimizdendir. franchise konseptimiz dünya sıralamasında en beğenilen franchise konseptleri arasındadır

Franchise bayiliğinde aranan şartlar en az 20 m2 merkezi bir cadde üzerinde iş yeri ortalam yatırım maliyeti işyeri m2 sine göre değişebilir 40 000 tl
Ülke disdribütör’lüğünde aranan şartlar yeterli altyapıya sahip olmak araç eleman dağıtım ağı gibi bu iki tip bayilik sisteminde de bayinin gereken yatırımı yapacak maddi yeterliliğe sahip olması gereklidir. Ayrıca yatırım maliyetlerinin KOSGEB desteği ile bir kısmını geri alabilirler gerekli detayları bağlı bulundukları il KOSGEB lerinden öğrenebilirler

Firmamız tüm bayilerini iş ortağı mantığıyla yaklaşmaktadır ve bayilerimizin satışını artırmaya yönelik dönemsel olarak tv desteği uzman ve yurt dışı tatil kampanyaları lojistik destek ürün garantisi gibi birçok konuda bayilerimizin çıkarlarını gözeten bir politika izlemekteyiz.

Bayilerimizden beklentimiz ürün marka değerinin korunması ve marka kalitesine uygun satış politikalarının izlenmesi bu büyük ailenin bir parçası olduğunu farkındalığı ile satış politikası izlemesidir.

EFTEKİN ithalat ihracat her tür ürünün ithalatını ve ihracatını yapmaktadır. Kendi ithalatını yaptığımız ürünler haricinde farklı sektörlerden talep edilen değişik ürünleri de ithal edebilmektedir.

EFTEKİN ithalat ihracat olarak her zaman kaliteyi en uygun fiyata getirme hedefindeyiz.
Firmamız ithalatını yaptığı kozmetik sektöründeki ürünün de TÜRKİYE üretim haklarını alarak artık ülkemizde üretimini gerçekleştirmek suretiyle ülke ekonomisine değer kazandırmıştır.

Kendi ithalatımız ve imalatımız olan kozmetik sektöründeki ürünlerimizin yanı sıra bir çok iş yerinede farklı sektörlerde değişik ürünler getirmekteyiz talep edilen ürün cinsi ve miktarına göre en kısa zamanda dünya çapında arama yapabilecek altyapıya sahip olan firmamız dünyanın bir çok ülkesinde çalıştığı bürolar sayesinde her ülkeden istenilen ürünü en uygun fiyata getirebilmektedir.

Parfüm mağaza bayiliği yurt dışında ve yurt içinde farklı destekler söz konusu çok lüks bir mağaza konsepti kuruyoruz yurt içi kar oranı % 100 dür. yurt içinde de kira desteği 10 bin tl dir destek mağaza satış performansına göredir.

Yurt dışı destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 ayda da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir

Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 1000 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.

Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz
bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 lik kısmına mağazaya sahip olmuş oluyor

Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor yukarıda yazılı destekler yazılı olarak taahhütlü imza altında yerine getirilir bu destek kapsamında bayilik yatırımında bulunmak isteyen girişimciler iletişim bilgilerini firmamıza mesaj olarak iletirlerse firma yetkilimiz kendileri ile irtibata geçer.

Whatsapp +90 536 299 20 99
Mobil +90 532 387 70 47
eftekin.com
info@eftekin.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.